La Gioia wystąpi z okazji Dnia Kobiet 2024

W nadchodzącym Dniu Kobiet 2024 mieszkanki Gminy Kalwaria Zebrzydowska mogą spodziewać się wyjątkowego muzycznego wydarzenia. Burmistrz zaprasza wszystkie Panie na koncert grupy La Gioia, trzech wyjątkowych śpiewaków z Bratysławy. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 marca 2024 roku (sobota) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Niemczynowskiego 3.

Grupa popoperowa La Gioia, powstała w 2008 roku, prezentuje unikalny styl muzyczny, łącząc popularną muzykę z operowym śpiewem. La Gioia, złożona z trzech utalentowanych wokalistów, specjalizuje się w interpretacji popularnych światowych przebojów w stylu opery bel canto. Repertuar tria nie ogranicza się jedynie do utworów ze światowej sceny muzycznej, lecz obejmuje również wyjątkowe adaptacje hitów ze Słowacji i Czech, wykonane w oryginalny sposób. Grupa ta, łącząc pasję, szlachetność i wspaniałe głosy, tworzy klasyczną mieszankę popu i opery.

Nazwa La Gioia, co w tłumaczeniu z włoskiego oznacza „radość”, doskonale oddaje charakter ich występów – pełnych radości, temperamentu i pasji, co zapewnia niezapomniane doświadczenie na scenie muzycznej.

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednakże wymagane są bilety, które można otrzymać osobiście w Starym Kinie przy ul. Mickiewicza 4. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety, a liczba miejsc jest ograniczona. Bilety będą dostępne od 26 lutego (poniedziałek).

Uwaga: CKSiT nie prowadzi rezerwacji miejsc (w żadnej formie)

Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki Gminy Kalwaria Zebrzydowska na ten wyjątkowy koncert, który będzie doskonałą okazją do celebrowania Dnia Kobiet w towarzystwie pięknej muzyki i we wspaniałej atmosferze.

 

Strona Artystów

Facebook La Gioia

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645