La Gioia wystąpi z okazji Dnia Kobiet 2024

W nadchodzącym Dniu Kobiet 2024 mieszkanki Gminy Kalwaria Zebrzydowska mogą spodziewać się wyjątkowego muzycznego wydarzenia. Burmistrz zaprasza wszystkie Panie na koncert grupy La Gioia, trzech wyjątkowych śpiewaków z Bratysławy. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 marca 2024 roku (sobota) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Niemczynowskiego 3.

Grupa popoperowa La Gioia, powstała w 2008 roku, prezentuje unikalny styl muzyczny, łącząc popularną muzykę z operowym śpiewem. La Gioia, złożona z trzech utalentowanych wokalistów, specjalizuje się w interpretacji popularnych światowych przebojów w stylu opery bel canto. Repertuar tria nie ogranicza się jedynie do utworów ze światowej sceny muzycznej, lecz obejmuje również wyjątkowe adaptacje hitów ze Słowacji i Czech, wykonane w oryginalny sposób. Grupa ta, łącząc pasję, szlachetność i wspaniałe głosy, tworzy klasyczną mieszankę popu i opery.

Nazwa La Gioia, co w tłumaczeniu z włoskiego oznacza „radość”, doskonale oddaje charakter ich występów – pełnych radości, temperamentu i pasji, co zapewnia niezapomniane doświadczenie na scenie muzycznej.

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednakże wymagane są bilety, które można otrzymać osobiście w Starym Kinie przy ul. Mickiewicza 4. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety, a liczba miejsc jest ograniczona. Bilety będą dostępne od 26 lutego (poniedziałek).

Uwaga: CKSiT nie prowadzi rezerwacji miejsc (w żadnej formie)

Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki Gminy Kalwaria Zebrzydowska na ten wyjątkowy koncert, który będzie doskonałą okazją do celebrowania Dnia Kobiet w towarzystwie pięknej muzyki i we wspaniałej atmosferze.

 

Strona Artystów

Facebook La Gioia

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.