Łap promocję w Centrum Kultury – bilet na kabaret Chyba 15 % taniej!

Promocja dla uczestników zajęć stałych

Czy jesteś miłośnikiem kultury i sztuki? Czy uczestniczysz regularnie w naszych zajęciach stałych lub Twoje dziecko jest naszym uczestnikiem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie fantastyczną promocję!

Kup Bilet na Kabaret CHYBA 15% Taniej!

Normalna cena biletu: 65 zł

Cena promocyjna: 55 zł

To proste! Oto, jak skorzystać z tej wyjątkowej oferty:

1. Karnet na 8 Wejść na Zajęcia Stałe 2023/24: Jeśli już masz karnet na nasze zajęcia stałe dla siebie lub Twojego dziecka, jesteś już na dobrej drodze!

2. Przyjdź do Nas: Przyjdź do naszej kasy w Starym Kinie do dnia 22 września 2023 roku.

3. Zakup Bilet z Rabatem: Przedstaw nam Twój karnet na 8 wejść, a my umożliwimy Ci zakup biletu na występ Kabaretu CHYBA z 15% rabatem! Cena promocyjna to tylko 55 zł, zamiast 65 zł!

Seniorze, To Jest Twoja Szansa na Rozrywkę!

Czy jesteś uczestnikiem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sezonie 2023/24? Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową promocję!

Kup Bilet na Kabaret CHYBA 15% Taniej!

Normalna cena biletu: 65 zł

Cena promocyjna: 55 zł

Proces jest niezwykle prosty:

1. Zapisz się na Uniwersytet Trzeciego Wieku: Jeśli już jesteś naszym uczestnikiem i opłaciłeś opłatę semestralną za sezon 2023/24, jesteś już na dobrej drodze!

2.  Przyjdź do Nas: Odwiedź naszą kasę w Starym Kinie do dnia 22 września 2023 roku.

3. Zakup Bilet z Rabatem: Przedstaw nam dowód wpłaty opłaty semestralnej UTW 2023/24, a my umożliwimy Ci zakup biletu na spektakl Kabaretu CHYBA z 15% rabatem! Cena promocyjna to tylko 55 zł, zamiast 65 zł!

To doskonała okazja, by poczuć dawkę rozrywki i śmiechu w wyjątkowym towarzystwie. Kabaret CHYBA obiecuje niezapomniany wieczór pełen humoru i rozrywki, który na pewno dostarczy Ci mnóstwo radości.

Nie czekaj, to jest Twoja szansa na kulturalną przygodę i oszczędność! Do zobaczenia 22 września w Centrum Kultury!

Promocja obowiązuje w dn. 21-22 września 2023 r. lub do wyczerpania biletów. Dotyczy wyłącznie stacjonarnej sprzedaży biletów w Starym Kinie. 

*Nie zapomnij śledzić naszych wydarzeń na stronie internetowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi promocjami i wydarzeniami kulturalnymi!*

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.