Lis Witalis zdobył scenę! Relacja z uroczystej premiery

W sobotę 2 marca na sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się uroczysta premiera spektaklu Teatru Bustrophedon pt. „Szelmostwa Lisa Witalisa” 

Aktorzy przybliżyli publiczności niezwykłą historię przewrotnego rudzielca, znaną z bajki Jana Brzechwy.

Przedstawienie w reżyserii dr Mirosława Płonki przyciągnęło liczne grono widzów i dostarczyło publiczności nie tylko rozrywki, ale także mądrej nauki i refleksji nad naturą ludzkiej sprytności.


W przedstawieniu wystąpili: Jakub Bednarz, Julia i Marlena Bieniarz, Kacper Chrapek, Julia Urszula Chyla, Karol Musiał, Zofia Janiczak, Gabriel Jastrzębski, Katarzyna Kania, Gabriela Katzer, Sabina Łuczak, Aleksandra Machaj, Wiktoria Maryon, Lena Ochman, Anna Ofiarowicz, Lilla Opyrchał, Julia Pawlik, Nikola Pilch, Małgorzata Pułka, Michał Suwada, Ewa Zdziebko, Aleksandra i Dominika Żak


Cała grupa Teatr Bustrophedon włożyła wiele wysiłku w przygotowanie spektaklu.
Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem! Gromkie brawa publiczności były nie tylko dowodem na wyjątkowy talent aktorów, ale także potwierdzeniem, że ich praca była na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaangażowanie i za wspaniały spektakl! 

Zachęcamy do obejrzenia pięknych fotografii z premiery autorstwa Pani Bogumiły Maciasz z Kalwarysjkiego Klubu Fotograficznego

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.