Magia Świąt na II Kalwaryjskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykłej atmosfery, radości i wspólnego celebrowania piękna tradycji. W tym duchu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w II Kalwaryjskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 17 grudnia 2023 r. na płycie Rynku w malowniczej Kalwarii Zebrzydowskiej.

To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez nieformalną grupę Twórczy Ferment przy wsparciu Centrum Kultury Sportu i Turystyki, to doskonała okazja do zanurzenia się w atmosferze świątecznej tradycji oraz spotkania pasjonatów rękodzieła, rzemieślników, artystów i producentów regionalnych produktów spożywczych.

Na Jarmarku czekają stoiska pełne niepowtarzalnego rękodzieła, dekoracji świątecznych, pięknej ceramiki, oryginalnej biżuterii, smakowitych przetworów i wielu innych unikalnych produktów, które doskonale sprawdzą się jako wyjątkowe prezenty świąteczne dla bliskich. Zapraszamy w godz. 9:00-16:00.

Szczególnym gościem tego magicznego dnia będzie św. Mikołaj, który pojawi się o godzinie 13:30, rozdając uśmiechy i słodkości najmłodszym uczestnikom Jarmarku. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w atmosferę prawdziwej przedświątecznej radości.

Nie zapomnijcie także o Betlejemskim Świetle Pokoju, które będzie towarzyszyć nam podczas całego wydarzenia. To symboliczne światło z Groty Narodzenia, które przenosi ze wzruszeniem w atmosferę Bożego Narodzenia, będzie można zabrać do domu od harcerzy z 3 Szczepu Harcerskiego „Cedron”.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, dr hab. Augustyna Ormantego.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w II Kalwaryjskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, aby wspólnie cieszyć się atmosferą Świąt i tworzyć niezapomniane chwile w sercu naszej pięknej Kalwarii Zebrzydowskiej. Niech to będzie czas pełen uśmiechów, dobrej zabawy i wzajemnej radości!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.