Malowanie Pejzaży

painter-1937575_1280

Opis zajęć:
Odkryj magię malarskiego świata na naszych inspirujących zajęciach MALOWANIA PEJZAŻY.

Na naszych zajęciach nauczysz się jak rozłożyć pejzaż na plany, mieszać farby, szukać odpowiedniej barwy i łączyć różne techniki. Krok po kroku odwzorowujemy obraz, który może wydawać się trudny.

Pod okiem doświadczonej artystki, Twoje dziecko będzie miało szansę zgłębiać tajniki malarstwa pejzażowego. Tworzenie pięknych widoków na płótnie stanie się dla nich pasjonującą podróżą przez barwy, perspektywę i kompozycję. Nasze zajęcia MALOWANIA PEJZAŻY to nie tylko nauka technik malarskich, ale także szansa na wyrażenie swojej wyobraźni i odkrycie piękna natury za pomocą pędzla.

Nie ważne, czy Twoje dziecko dopiero zaczyna swoją przygodę z malowaniem czy posiada już pewne umiejętności, nasza artystka dostosuje się do indywidualnych potrzeb i rozwijać będzie ich talent. Każda lekcja to możliwość zgłębienia różnorodnych technik, eksploracji kolorów i tworzenia niezapomnianych pejzaży.

Prowadząca:
Monika Nogieć – absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Kielcach, obroniła dyplom z rzeźby w pracowni prof. Henryka Sikory. Nauczycielka w Szkole Podstawowej w Lanckoronie. O swojej artystycznej pasji mówi: „Każdego dnia czuję wdzięczność, że jest mi dane w życiu zajmować się akurat Sztuką. Nie potrafię długo wytrzymać bez malowania, rzeźbienia lub mniejszego rękodzieła. To jest moje powietrze, trochę misja, żeby przeżyć życie inaczej, żeby zostawić po sobie jakiś ślad.”

Witamy na stronie zajęć z Malowania Pejzaży

Nazwa zajęć: Malowanie pejzaży – zajęcia malarskie
Prowadzący: Monika Nogieć

Godziny:
16:00 – 17:30 – dzieci (7-10 lat)
17:30-19:30 – dzieci i młodzież (10+)

Czas trwania: 1,5 h / 2 h
Częstotliwość: raz w tygodniu (wtorek)
Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4

Cena:
1 wejście = 25 zł
Karnet:
4 wejścia = 90 zł
8 wejść = 160 zł

Aktualności z zajęć stałych

Zapisz się na Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku – rok akademicki 2023/2024

Zapisz się na Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku – rok akademicki 2023/2024

Odkryjmy, że wcale nie jesteśmy „starsi”, tylko bardziej „doświadczeni”! Osoby w wieku 60+ zapraszamy do uczestnictwa w programie Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Twórcze spotkania przy herbacie: Bukiet ze świeżych kwiatów w dyni

Twórcze spotkania przy herbacie: Bukiet ze świeżych kwiatów w dyni

Zapraszamy na nowy, pełen kreatywności cykl spotkań dla dorosłych, które nazwaliśmy „TWÓRCZE SPOTKANIA PRZY HERBACIE”.

Rozwiń artystyczne skrzydła w Zespole Regionalnym w Centrum Kultury

Rozwiń artystyczne skrzydła w Zespole Regionalnym w Centrum Kultury

Masz pasję do śpiewu? Chcesz odkrywać tajemnice naszego regionu i kultywować tradycję? Dołącz do naszego Zespołu Regionalnego dla dzieci i młodzieży!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.