Mecz Pucharu Małopolski na stadionie Kalwarianki

Powoli staje się tradycją, że Finał Pucharu Polski na szczeblu Małopolski rozgrywany jest w Kalwarii Zebrzydowskiej na stadionie Kalwarianki. Tak jest co roku od 2015 roku, z roczną przerwą, kiedy boisko przechodziło gruntowną modernizację. Stadion przeszedł remont bieżni Kalwarianki. Od zawsze ten obiekt był znany z doskonałej murawy, teraz znany jest też z doskonałej bieżni lekkoatletycznej, to miejsce staje się wizytówką sportową gminy i jednym z lepszych obiektów sportowych w regionie.
Stadion Kalwarianki ma wyrobioną markę w całej Małopolsce i tak naprawdę nikogo nie zaskoczyło, że mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu Małopolskim zostanie rozegrany właśnie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Będzie to trzeci kolejny sezon i trzeci kolejny finał Małopolskiego Pucharu Polski, w którym wystąpi Wieczysta Kraków, tym razem zagrają w finale z rezerwami Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Będzie to też przedsmak starć barażowych o III, bowiem obie drużyny występują w IV lidze i walczą o awans do III ligi. Zespół z Wieczystej zawsze przyciąga na trybuny kibiców, trenerem zespołu jest Franciszek Smuda, który zresztą wraz z Wisłą Kraków gościł na stadionie Kalwarianki, gdy ta mierzyła się w meczu towarzyskim z Banikiem Ostrawa. W Wieczystej grają byli reprezentanci Polski Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Natomiast w Bruk-Bet Termalica Nieciecza, pojawiają się zawodnicy z ekstraklasy. Możemy być pewni, że nie tylko zobaczymy dobre widowisko,  ale też komplet publiczności.


Liczba biletów jest ograniczona, pula wejściówek dostępnych w kasach na stadionie będzie pomniejszona o bilety sprzedane on-line, więc nie czekaj i kup bilet przez Internet. Cena wejściówki to 25 zł, a ulgowy dla kobiet i młodzieży do 16 roku życia to 10 zł.
Bilety tutaj – https://tiny.pl/9b766


W czasie meczu będzie prowadzona zbiórka na leczenie małej Zosi – tutaj można ją też wesprzeć
– https://tiny.pl/9b7vm

Finał Pucharu Polski na szczeblu Małopolski
8 czerwca, godz. 17:00
Stadion MKS Kalwarianka, Kalwaria Zebrzydowska, ul. Mickiewicza 16
Wieczysta Kraków vs Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Tekst: Urząd Miasta Kalwaria Zebrzydowska

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.