Migotki

Tańcząca dziewczynka

Opis zajęć: 
Zajęcia taneczne dedykowane dziewczynkom i chłopcom w wieku od 5 do 9 lat, gdzie maluchy mogą odkryć radość ruchu, rytmu i twórczości w przyjaznej atmosferze. Grupa MIGOTKI to miejsce, gdzie dzieci będą miały okazję wyrazić siebie poprzez taniec, rozwijać koordynację ruchową i zdobywać pewność siebie. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, maluchy będą uczyć się różnorodnych stylów tanecznych, budując podstawy tańca w sposób dostosowany do ich wieku i umiejętności. Nasze zajęcia taneczne MIGOTKI nie tylko przynoszą korzyści zdrowotne, ale także umożliwiają dzieciom budowanie przyjaźni, współpracę w grupie i rozwijanie wyobraźni. Maluchy będą uczyć się kroków, układów i choreografii, tworząc niezapomniane występy, które wypełnią ich serca dumą i radością. 

Prowadząca: 
Justyna Trzcińska – instruktor fitness i instruktor pilates. Działa w branży fitness od 2014 roku. Prowadzi zajęcia wytrzymałościowo-wzmacniające i mentalne. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć grupowych. Uważa, że wspólny trening jeszcze bardziej mobilizuje do regularnej pracy nad sobą, a uczestniczące w nim osoby mogą czerpać od siebie nawzajem siłę i energię. Lubi poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie. Ma za sobą wiele szkoleń i kursów. Przez kilka lat należała do ZINu, prowadząc zajęcia zumby. Zanim trafiła do branży fitness spełniała się jako tancerka specjalizująca się głównie w tańcu współczesnym zdobywając ze swoją grupą nagrody na szczeblu ogólnopolskim.

Witamy na stronie Grupy Tanecznej - Migotki

Zajęcia odbywają się w czwartki: 

Grupa I (5 -7 lat) 17:10 – 17:50

Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4
Prowadząca:
Justyna Trzcińska
Koszt: Pojedyncze zajęcia – 20 zł
                Karnet 4 wejść – 70 zł
                Karnet 8 wejść – 120 zł

W trakcie zajęć poprzez ćwiczenia, układy baletowe, zabawy taneczne i rytmiczne, dzieci rozwijają kreatywność, koordynację ruchową oraz wrażliwość na taniec i muzykę.

Aktualności z zajęć stałych

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

12 grudnia br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć piękne ozdoby choinkowe ze sznurków.

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Cieszymy się, że możemy was ponownie zaprosić na kolejne, pełne kreatywności „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”. Tym razem spotykamy się 14 listopada o godzinie 18:00 w Starym Kinie, aby razem stworzyć piękne wianki adwentowe.

Zumba Slow – nowość!

Zumba Slow – nowość!

Ruszają nowe zajęcia – ZUMBA SLOW. W każdy wtorek o 18:00.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.