Migotki

Tańcząca dziewczynka

Opis zajęć: 
Zajęcia taneczne dedykowane dziewczynkom i chłopcom w wieku od 5 do 9 lat, gdzie maluchy mogą odkryć radość ruchu, rytmu i twórczości w przyjaznej atmosferze. Grupa MIGOTKI to miejsce, gdzie dzieci będą miały okazję wyrazić siebie poprzez taniec, rozwijać koordynację ruchową i zdobywać pewność siebie. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, maluchy będą uczyć się różnorodnych stylów tanecznych, budując podstawy tańca w sposób dostosowany do ich wieku i umiejętności. Nasze zajęcia taneczne MIGOTKI nie tylko przynoszą korzyści zdrowotne, ale także umożliwiają dzieciom budowanie przyjaźni, współpracę w grupie i rozwijanie wyobraźni. Maluchy będą uczyć się kroków, układów i choreografii, tworząc niezapomniane występy, które wypełnią ich serca dumą i radością. 

Prowadząca: 
Justyna Trzcińska – instruktor fitness i instruktor pilates. Działa w branży fitness od 2014 roku. Prowadzi zajęcia wytrzymałościowo-wzmacniające i mentalne. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć grupowych. Uważa, że wspólny trening jeszcze bardziej mobilizuje do regularnej pracy nad sobą, a uczestniczące w nim osoby mogą czerpać od siebie nawzajem siłę i energię. Lubi poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie. Ma za sobą wiele szkoleń i kursów. Przez kilka lat należała do ZINu, prowadząc zajęcia zumby. Zanim trafiła do branży fitness spełniała się jako tancerka specjalizująca się głównie w tańcu współczesnym zdobywając ze swoją grupą nagrody na szczeblu ogólnopolskim.

Witamy na stronie Grupy Tanecznej - Migotki

Zajęcia odbywają się w czwartki: 

Grupa I (5 -7 lat) 17:10 – 17:50

Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4
Prowadząca:
Justyna Trzcińska
Koszt: Pojedyncze zajęcia – 20 zł
                Karnet 4 wejść – 70 zł
                Karnet 8 wejść – 120 zł

W trakcie zajęć poprzez ćwiczenia, układy baletowe, zabawy taneczne i rytmiczne, dzieci rozwijają kreatywność, koordynację ruchową oraz wrażliwość na taniec i muzykę.

Aktualności z zajęć stałych

Wycieczka w ramach Uniwersytetu Dziecięcego

Wycieczka w ramach Uniwersytetu Dziecięcego

Zapraszamy do udziału w wycieczce w ramach Uniwersytetu Dziecięcego!

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

13 stycznia (sobota) serdecznie zapraszamy na kolejne już spotkanie w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i kreatywności na kolejne, niezwykłe „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Starym Kinie.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.