Mikołajkowy Turniej Szachowy

Zapraszamy do udziału w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej 2023! 

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Miejsce zawodów to Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej,
ul. Mickiewicza 4, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska.
Termin turnieju to sobota, 9.12.2023 r.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem 33 873-37-71 lub mailowo na adres biuro@ckstkalwaria.com do piątku, 8.12.2023 r. do godziny 16.00. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wiek i numer telefonu.

Początek gier planowany jest na sobotę, 9.12.2023 r., o godzinie 9:00. Zawody przeprowadzone będą systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund lub systemem każdy z każdym, w zależności od ilości zgłoszeń. Czas gry to 15 minut na zawodnika, 30 minut na rundę. Przepisy gry oparte są na Kodeksie Szachowym. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie sędzia Konrad Cieśla.

W turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody. Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zastrzega sobie prawo do zmian lub odwołania zawodów. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za swoje ubezpieczenie, a udział w zawodach odbywa się na własną odpowiedzialność. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział w zawodach.

Zapraszamy do udziału w tym szachowym wydarzeniu, gdzie strategia, emocje i rywalizacja spotykają się na szachownicy. 

Dodatkowe pytania i uwagi można kierować do Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej pod numerem telefonu 33 873-37-71 lub e-mailem: biuro@ckstkalwaria.com.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.