Mirosław Rak: Fotografia Ojczysta XXI wiek

Zapraszamy serdecznie na niezwykłą wystawę pt. „Fotografia Ojczysta XXI wiek”, która będzie prezentować fascynujący świat polskiego krajobrazu widzianego oczami utalentowanego fotografa, Mirosława Raka. 

Mirosław Rak to ceniony artysta fotograf, który związany jest z wieloma ważnymi instytucjami fotograficznymi, takimi jak Stowarzyszenie Fotograficzne „Przeciw Nicości” im. M. Wielomskiego, Fotoklub RP oraz Grupa AF13. Jego twórczość wyróżnia się wykorzystaniem techniki fotografii modern piktorialnej, w której odkrywa nowe oblicza i piękno polskiego krajobrazu. W swojej pracy artystycznej czerpie inspirację z dorobku takich znakomitych fotografów jak Jan Bułhak, Paweł Pierściński czy Mieczysław Wielomski. 

Wystawa ta to doskonała okazja, aby poznać bogactwo polskiej przyrody i krajobrazu, uchwycone w niezwykły sposób przez obiektyw Mirosława Raka. Jego prace już od dawna zdobywają uznanie, co doceniane jest przez liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, w których brał udział.

 

Otwarcia wystawy odbędzie się w najbliższy piątek, 8 września, o godzinie 17:00 w Starym Kinie (Mickiewicza 4). Będzie to wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z artystą, poznać jego twórczy proces oraz podziwiać niepowtarzalne fotografie. Nie przegapcie tego wydarzenia i dołączcie do naszego grona, by razem odkrywać piękno polskiego krajobrazu w XXI wieku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i fotografii na tę wyjątkową wystawę. To będzie niezapomniane wydarzenie, które pozwoli nam spojrzeć na naszą ojczyznę zupełnie z nowej perspektywy. Niech fotografia Mirosława Raka zabierze nas w podróż przez niezwykłą przestrzeń Polski.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645