Niebiański Koncert Muzyki Kameralnej oczarował publiczność

W dniu 2 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00, sala widowiskowa Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej stała się świadkiem wyjątkowego wydarzenia muzycznego. „Ascendum Trio”, złożone z niezwykle utalentowanych młodych artystów: Zuzanny Pocztowskiej, Jakuba Pawlikowskiego i Piotra Lasoty, zaprezentowało niezapomniany koncert muzyki kameralnej.

Mimo że zespół istnieje zaledwie od czterech miesięcy, już teraz może poszczycić się niezwykłymi osiągnięciami. Grupa zdobyła 1. miejsce na prestiżowym „5th Tiziano Rossetti International Music Competition” w Szwajcarii oraz triumfowała na „International Artists Competition” w Austrii.

Ascendum Trio rozwija swoje umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów, takich jak dr Cecylia Stanecka oraz prof. Marcin Sikorski, na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Organizatorami tego wyjątkowego koncertu były Szkoła Muzyczna I Stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym muzycznym święcie i dzielili się z nami chwilą piękna i sztuki.”

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.