Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Festiwalu Piosenki Polskiej pod hasłem „Piosenki wiecznie żywe”, który odbędzie się 27 maja br. Mamy nadzieję, że w tej edycji doroczny Festiwal odbędzie się w tradycyjnej formule przesłuchań uczestników w sali widowiskowej CKSiT (z zachowaniem środków bezpieczeństwa).

 Trwająca od roku pandemia zastopowała życie kulturalne na całym świecie, uniemożliwiła także młodym ludziom udziału w wydarzeniach artystycznych, konkursach i innych formach aktywności, które rozwijają talenty i pobudzają ciekawość świata. Mamy nadzieję, że Festiwal Piosenki Polskiej pod hasłem „Piosenki wiecznie żywe” zainauguruje powolny powrót do życia kulturalnego i bezpiecznego „wyjścia z domów” i „wyjścia z sieci”.

W tym roku zapraszamy uczestników do sięgania po utwory artystów polskiej sceny muzyki popularnej lat 70. i 80. XX wieku, a zwłaszcza po piosenki Krzysztofa Krawczyka, Maanam, Ewy Demarczyk, Piotra Szczepanika, Budki Suflera, Zbigniewa Wodeckiego, Dżemu, Andrzeja Zauchy, Breakout, Czesława Niemena i in.

Zgłoszenia: do 20 maja 2021 r.

Przesłuchania Festiwalowe: 27 maja 2021 r. (czwartek)

Szczegóły w Regulaminie.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA