Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wycieczkę Dolny Śląsk - Książ-Świdnica 14.08.2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczki do Wrocławia (31.07).

Zapraszamy na kolejną wakacyjną wyprawę w Beskid Śląski, która odbędzie się 7 sierpnia (sobota). W programie wyjazd kolejką na Szyndzielnię, przejście przez Klimczok do Szczyrku, przejazd do Cieszyna, zwiedzanie browaru, spacer po Wzgórzu Zamkowym i Starym Mieście. Zapisy do 26 lipca w Starym Kinie.

Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie wycieczkę górską pasmem Stożka i Czantorii w Beskidzie Śląskim, która odbędzie się 3 lipca br.

3 października 2020 r. odbędzie się wycieczka górska w Beskid Niski "Śladami Ignacego Łukasiewicza i św. Jana z Dukli".

Zapraszamy na wycieczkę 24.10.2020 do Bratysławy.

Zapraszamy na wycieczkę pieszą w Beskid Śląski, która odbędzie się 19 września (sobota) 2020 r. Mamy kilka wolnych miejsc!

Prezentujemy ofertę dwudniowej wycieczki do Pragi w terminie 15-16 sierpnia br.

Z uwagi na trwającą w naszym kraju epidemię koronawiusa, wycieczka "Pętla Beskidu Śląskiego", zaplanowana na 27 czerwca br., zostaje odwołana.

Informujemy, że wyjazd na operę Carmen, 29 maja br., został odwołany. Opera w Krakowie odwołała wszystkie spektakle do końca maja.

https://www.opera.krakow.pl/pl/repertuar/na-afiszu/maj

Zapraszamy na kolejny wyjazd do o Opery Krakowskiej, tym razem na słynną „Carmen”. Wyjazd zaplanowany jest na 29 maja (piątek).

Prezentujemy plan wyjazdów na rok 2020.

Zapraszamy na wyjazd na Termy Chochołowskie, który odbędzie się 10 stycznia 2020 r. (piątek). Zapisy i wpłaty w CKSiT Stare Kino.

Zapraszamy na wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Pragi, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota). Jarmark jest coroczną atrakcją w stolicy Czech.

Zapraszamy na wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wrocławia, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota). Jarmark jest coroczną atrakcją wrocławskiego rynku.

Rozpoczynamy jesienny sezon teatralny w Centrum Kultury. 26 listopada 2019 r. zapraszamy na wspólne oglądanie spektaklu „Imię Róży”, adaptacji kultowej powieści Umberto Eco, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Zapraszamy na kolejny wyjazd na Termy Chochołowskiej, który odbędzie się 8 listopada br.