Noworoczny Koncert Wiedeński z Orkiestrą Księżniczek, Solistów i Baletu

Zapraszamy na wyjazd do Ice Kraków na jeden z największych bestsellerów na polskiej scenie muzycznej - Noworoczny Koncert Wiedeński z Orkiestrą Księżniczek, Solistów i Baletu.

Zapraszamy na wyjazd do Ice Kraków na jeden z największych bestsellerów na polskiej scenie muzycznej – Noworoczny Koncert Wiedeński z Orkiestrą Księżniczek, Solistów i Baletu.

Kiedy: 11 lutego 2023 r.  godzina 18:00
Gdzie: parking przy MKS Kalwarianka, ul. Niemczynowskiego 3
Koszt: 190 zł
Cena obejmuje: bilet, ubezpieczenie, transport

W programie największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich oraz projekcje multimedialne. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content