O Nas

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskie jest instytucją, której podstawowym celem jest edukacja i upowszechnianie kultury oraz prowadzenie działalności w zakresie sportu, turystyki i rekreacji. Nasza oferta jest bogata i skierowana do różnych grup odbiorców (dzieci, młodzież, dorośli). Prowadzimy działalność merytoryczną głównie w formie nieodpłatnych grup zainteresowań, wspieramy amatorskie formy działalności artystycznej tj. orkiestry dęte, koła gospodyń wiejskich, młodzieżowe zespoły rockowe, prowadzimy gazetę lokalną „Wiadomości Kalwaryjskie”. Pod naszym patronatem działa Uniwersytet Trzeciego Wieku i przeznaczony jest dla osób po 50- tym roku życia.

Organizujemy koncerty i festiwale, a także wystawy, przeglądy i inne przedsięwzięcia w zakresie popularyzacji dorobku kulturalnego. Inspirujemy oraz promujemy działalność artystyczną i inne formy twórczości mieszkańców gminy.

Organizujemy i współdziałamy z organizatorami imprez turystycznych i rekreacyjnych oraz licznych imprez sportowych, m.in. turnieje piłkarskie, powiatowe zawody w biegach przełajowych, turniej sprawnościowy „Pokaż co potrafisz”).

Organizujemy wycieczki do ciekawych pod względem kulturalnym i turystycznym miejsc w Polsce. Ponadto organizujemy comiesięczne wyjazdy na spektakle do krakowskich teatrów.

Dysponujemy Salą Widowiskową na 260 miejsc wyposażoną w nowoczesne zaplecze techniczne. Oferujemy wynajem Sali na różnego rodzaju spotkania, konferencje, szkolenia.

Zdjęcia pomieszczeń znajdujących się w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.