„Oddech od dech” – wystawa duetu „To Jest w Dechę” w Starym Kinie

W listopadzie Stare Kino w Kalwarii Zebrzydowskiej stanie się areną dla niezwykłego spotkania z twórczością artystyczną duetu Anita Pajor i Robert Mosurski, znanych z marki „To Jest w Dechę”. Choć na co dzień kojarzeni z tytułowymi „dechami”, tym razem pokażą nam szerszy przekrój swojego artystycznego świata. Obije są członkami grupy artystycznej Twórczy Ferment, działającej przy kalwaryjskim Centrum Kultury.

Centrum Kultury, a także Anita i Robert serdecznie zapraszają na wernisaż, który odbędzie się 10 listopada 2023 roku (piątek) o godzinie 18:00 w Sali Wojciecha Weissa, mieszczącej się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki przy ul. Mickiewicza 4.

To będzie niezapomniane spotkanie ze sztuką i artystyczną pasją. Przyjdźcie, by razem z nami odkrywać piękno i głębię „Oddechu od dech”.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na naszą najnowszą wystawę, która łączy różne formy sztuki: mixmedia, decoupage i rzemiosło z drewna. To wyjątkowa okazja do odkrycia piękna i różnorodności tych dziedzin twórczości. Na wystawie będziecie mieli okazję podziwiać prace, w których eksperymentujemy z różnymi materiałami i technikami, tworząc unikatowe dzieła… Prace mixmediowe , które przeniosą Was w świat barw i wyobraźni.  Rzemiosło z drewna, które emanuje ciepłem natury i umiejętności rzemieślnika. Nasze prace to efekt ciekawości świata rękodzieła. Wykonany prostymi technikami, prostymi narzędziami, oddający nasze podejście do świata sztuki a raczej zabawy z nią.
Nie jesteśmy artystami, raczej rzemieślnikami i rękodzielnikami i ten nasz mały drewniany świat, przepleciony zabawą farbami i strukturami, chcemy Wam pokazać.

Anita Pajor & Robert Mosurski

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.