Pracownia plastyczna

Hands of woman artist painting with paintbrush and watercolor paints

Opis zajęć:
Zapraszamy do fascynującego świata twórczości plastycznej na naszych zajęciach PLASTYKA w Centrum Kultury! Pracownia plastyczna miejsce, gdzie wyobraźnia ożywa i sztuka staje się rzeczywistością. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi dzieci i młodzież przez różnorodne techniki plastyczne, od malarstwa i rysunku po rzeźbę i koloryzację. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasze zajęcia są dostosowane tak, aby rozwijać twórczy potencjał i umiejętności artystyczne młodszych i starszych. Podczas zajęć PLASTYKA będzie okazja do  eksperymentowania z różnymi materiałami, kształtowania formy i wyrażania emocji i pomysłów poprzez sztukę. Nasze zajęcia są nie tylko doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności plastycznych, ale także na relaksację, wyzwolenie kreatywności i wyrażenie siebie w unikalny sposób. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą czy doświadczonym twórcą, nasze zajęcia PLASTYKA są dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w świat kolorów, form i inspiracji.

 

Prowadząca:
Anita Pajor – pasjonatka pracy z drewnem i w drewnie. Od ponad 10 lat prowadzi firmę Niezwykły Zakątek, w której uczy różnych technik rękodzielniczych i plastycznych. W jej warsztatach biorą udział dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Jest właścicielką marki „To jest w dechę”.

Zajęcia majsterkowania „Zrób to sam” kierowane są dla dzieci, które chciałyby rozwijać swoje zdolności pracując w drewnie. Każde zajęcia to inny temat, w czasie którego poznajemy pracę z drewnem i narzędziami do jego obróbki. Samodzielne wykonanie pracy ( która jest własnością dziecka) nie tylko rozwija jego manualność, ale też pozwala wykazać się kreatywnością i pomysłowością.

Witamy na stronie pracowni plastycznej

Nazwa zajęć: Pracownia plastyczna
Prowadzący: Anita Pajor

Godziny:
16:00-17:00 – gr. dla dzieci w wieku 3,5-5 lat z rodzicami
17:00-18:00 – gr. dla dzieci w wieku 6-9 lat
18:00-19:00 – gr. dla dzieci i młodzieży 10+

Czas trwania: 1 h
Częstotliwość: raz w tygodniu

Cena:

1 wejście = 25 zł
Karnet:
4 wejścia = 90 zł 
8 wejść = 160 zł 

Uwaga: GRUPA ZAJĘCIOWA ruszy przy min. 5 zapisanych uczestnikach.

 

Aktualności z zajęć stałych

Zapisz się na Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku – rok akademicki 2023/2024

Zapisz się na Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku – rok akademicki 2023/2024

Odkryjmy, że wcale nie jesteśmy „starsi”, tylko bardziej „doświadczeni”! Osoby w wieku 60+ zapraszamy do uczestnictwa w programie Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Twórcze spotkania przy herbacie: Bukiet ze świeżych kwiatów w dyni

Twórcze spotkania przy herbacie: Bukiet ze świeżych kwiatów w dyni

Zapraszamy na nowy, pełen kreatywności cykl spotkań dla dorosłych, które nazwaliśmy „TWÓRCZE SPOTKANIA PRZY HERBACIE”.

Rozwiń artystyczne skrzydła w Zespole Regionalnym w Centrum Kultury

Rozwiń artystyczne skrzydła w Zespole Regionalnym w Centrum Kultury

Masz pasję do śpiewu? Chcesz odkrywać tajemnice naszego regionu i kultywować tradycję? Dołącz do naszego Zespołu Regionalnego dla dzieci i młodzieży!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.