Pracownia plastyczna

Hands of woman artist painting with paintbrush and watercolor paints

Opis zajęć:
Zapraszamy do fascynującego świata twórczości plastycznej na naszych zajęciach PLASTYKA w Centrum Kultury! Pracownia plastyczna miejsce, gdzie wyobraźnia ożywa i sztuka staje się rzeczywistością. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi dzieci i młodzież przez różnorodne techniki plastyczne, od malarstwa i rysunku po rzeźbę i koloryzację. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasze zajęcia są dostosowane tak, aby rozwijać twórczy potencjał i umiejętności artystyczne młodszych i starszych. Podczas zajęć PLASTYKA będzie okazja do  eksperymentowania z różnymi materiałami, kształtowania formy i wyrażania emocji i pomysłów poprzez sztukę. Nasze zajęcia są nie tylko doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności plastycznych, ale także na relaksację, wyzwolenie kreatywności i wyrażenie siebie w unikalny sposób. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą czy doświadczonym twórcą, nasze zajęcia PLASTYKA są dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w świat kolorów, form i inspiracji.

 

Prowadząca:
Anita Pajor – pasjonatka pracy z drewnem i w drewnie. Od ponad 10 lat prowadzi firmę Niezwykły Zakątek, w której uczy różnych technik rękodzielniczych i plastycznych. W jej warsztatach biorą udział dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Jest właścicielką marki „To jest w dechę”.

Zajęcia majsterkowania „Zrób to sam” kierowane są dla dzieci, które chciałyby rozwijać swoje zdolności pracując w drewnie. Każde zajęcia to inny temat, w czasie którego poznajemy pracę z drewnem i narzędziami do jego obróbki. Samodzielne wykonanie pracy ( która jest własnością dziecka) nie tylko rozwija jego manualność, ale też pozwala wykazać się kreatywnością i pomysłowością.

Witamy na stronie pracowni plastycznej

Nazwa zajęć: Pracownia plastyczna
Prowadzący: Anita Pajor

Godziny:
16:00-17:00 – gr. dla dzieci w wieku 3,5-5 lat z rodzicami
17:00-18:00 – gr. dla dzieci w wieku 6-9 lat
18:00-19:00 – gr. dla dzieci i młodzieży 10+

Czas trwania: 1 h
Częstotliwość: raz w tygodniu

Cena:

1 wejście = 25 zł
Karnet:
4 wejścia = 90 zł 
8 wejść = 160 zł 

Uwaga: GRUPA ZAJĘCIOWA ruszy przy min. 5 zapisanych uczestnikach.

 

Aktualności z zajęć stałych

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

13 stycznia (sobota) serdecznie zapraszamy na kolejne już spotkanie w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i kreatywności na kolejne, niezwykłe „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Starym Kinie.

Świąteczny Konkurs Plastyczny: „Dziadek do orzechów” już wystartował! 

Świąteczny Konkurs Plastyczny: „Dziadek do orzechów” już wystartował! 

Cieszymy się, że możemy ogłosić tegoroczny konkurs, który wyczaruje świąteczny klimat wśród najmłodszych artystów!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.