Podsumowanie wakacji na obiektach Kalwarianka

Wakacje to czas ruchu, zabawy i aktywności, a obiekty sportowo-rekreacyjne Kalwarianka, zarządzane przez CKSiT, były miejscem niezapomnianych wydarzeń i sportowych emocji. Dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w letnich atrakcjach!

W trakcie wakacji odbyło się wiele istotnych wydarzeń, które wzbogaciły naszą ofertę i zapewniły rozrywkę dla mieszkańców i turystów.  W lipcu na terenie obiektów odbyły się wydarzenia Jubileuszu MKS Kalwarianka. W sierpniu odbyły się ogólnopolskie zawody OSP, Festiwal Ogórka oraz Małopolskie Spotkanie Regionów. Ponadto zrealizowaliśmy 2 seanse Letniego Kina Plenerowego. To właśnie te wydarzenia na kilkanaście dni wyłączyły obiekt z użytkowania indywidualnego i grupowego, ale były tego warte, gromadząc setki entuzjastów sportu i kultury.

Nasza oferta sportowo-rekreacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem! Wypożyczenia rowerów, zwłaszcza elektrycznych, przekroczyły liczbę 80, a korty były wynajmowane aż 250 razy! Nowością, która zdobyła serca naszych klientów, jest aplikacja do zapisów online, ułatwiająca rezerwację kortów.

Nie zapomnieliśmy także o naszych młodych. Obozy sportowe zgromadziły 7 turnusów i około 400 uczestników, choć ta liczba mogłaby być jeszcze wyższa, gdyby nie wyjątkowe wydarzenia i zawody strażackie, które tymczasowo zablokowały nasz pawilon noclegowy.

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za pasję do sportu i aktywność fizyczną. To właśnie Wy tworzycie niepowtarzalną atmosferę Kalwarianki.

Mamy nadzieję, że kolejne miesiące będą równie pełne wyzwań i pasji, a nasza oferta sprosta Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do korzystania z naszych obiektów sportowo-rekreacyjnych przez cały rok!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.