Powstaje nowa grupa twórców i rękodzielników

W kalwaryjskim Centrum Kultury powstaje nowa grupa twórców, artystów, rzemieślników i rękodzielników. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na pierwsze spotkanie 3 października 2022 r. o 19:00 w Starym Kinie.

Tworzysz, malujesz, rysujesz? Czujesz się artystyczną duszą, chciałabyś/chciałbyś pokazać się szerszemu gronu, wyjść do ludzi ze swoją twórczością? Przy wsparciu CKSiT powstaje nowa grupa. Jakie są nasze cele?

  • wzajemne wsparcie
  • uczenie się i podnoszenie swoich kompetencji
  • stwarzanie możliwości prezentacji twórczości szerszemu gronu odbiorców
  • organizacja warsztatów ze specjalistami (fotografia, marketing, social media itp.) pomagających w promocji twórczości
  • stworzenie artystycznego i kreatywnego środowiska twórców

Zapraszamy osoby dorosłe, zajmujące się sztuką i rzemiosłem. Spotkania planowane są raz w miesiącu. Prócz tego zajmiemy się organizacją prezentacji, wystaw, kiermaszów, warsztatów. Chcemy nawiązać kontakty z twórcami z innych miejscowości. A przede wszystkim pokazać twórczy potencjał mieszkańców regionu. Zapraszamy osoby z Kalwarii, ale także sąsiednich gmin i powiatów – sztuka i kreatywność nie mają dla nas granic terytorialnych!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content