Zapraszamy na fascynującą wystawę Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Krakowskiej pt. „Świat ptaków i owadów”, która odbędzie się 6 października 2023 roku (piątek) o godzinie 17:00 w Starym Kinie w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na tej niezwykłej wystawie przeniesiemy się w świat ptaków i owadów, które choć żyją wśród nas, tworzą swój wyjątkowy, tajemniczy świat. To spotkanie z naturą w jej najbardziej urozmaiconym wydaniu. Owady zaskakują nas swoją złożonością, a ich egzystencja jest pełna tajemnic. Ptaki, z kolei, fascynują nas swoją niezwykłą urodą i stylem życia, który inspiruje artystów od wieków.

„Świat ptaków i owadów” to temat pełen możliwości artystycznych wyrazu, które pozostawia pole do różnorodnych interpretacji i inspiracji. Wystawę tworzą utalentowani artyści, członkowie Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Krakowskiej, które działa już od ponad czterdziestu lat. To ludzie różnych profesji, dla których sztuka jest istotną częścią życia.

Stowarzyszenie Plastyków Ziemi Krakowskiej zostało uhonorowane przez Prezydenta Miasta Krakowa odznaką Honoris Gratia za swoją znaczącą działalność na rzecz kultury. Członkowie SPZK to artyści, którzy zdobyli własny, wyjątkowy styl artystyczny i swoje prace prezentowali na licznych wystawach malarskich oraz festiwalach sztuki, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej wystawy, aby odkryć piękno i tajemniczość świata ptaków i owadów, ukazane przez utalentowanych artystów SPZK. To wyjątkowa okazja do wniknięcia w świat natury i sztuki, która inspiruje naszych artystów do tworzenia. Więcej informacji o Stowarzyszeniu Plastyków Ziemi Krakowskiej można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.spnzk.blogspot.com/.

Dołączcie do nas 6 października o godzinie 17:00 w Starym Kinie w Kalwarii Zebrzydowskiej i razem odkrywajmy fascynujący świat ptaków i owadów w malarstwie!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.