Razem dla Ewy i Mateusza- Rodzinny Piknik Charytatywny

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na Piknik Charytatywny. Będzie to wydarzenie przygotowane z myślą o rodzinach, dlatego też nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Piknik odbędzie się 25 maja na stadionie MKS Kalwarianka. Serdecznie zapraszamy! Start godz. 14:00.

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci, będą: dmuchańce, animacje, wata cukrowa, ciasta, lody oraz loteria fantowa. Na wszystkich czekać będą stoiska gastronomiczne i grill bar: ciepłe dania, kiełbaski, kawa i napoje. Dla nieco starszych zaplanowano Festyn i zabawę z DJ.

Piknik rozpocznie się od mocnego akcentu muzycznego, o godz. 15:00 wystąpi zespół Alergen.

Nie zabraknie również rywalizacji sportowej, o godz. 16:00 na boisku zostanie rozegrany mecz przyjaźni pomiędzy Kalwarianką a Gościbią Sułkowice.

W tracicie całego dnia będzie prowadzona zbiórka datków na rzecz Ewy z Zebrzydowic oraz Mateusza z Sułkowic.

Przypomnijmy 8-letnia Ewa z Zebrzydowic, potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami. Na Ewę spadła lawina chorób: padaczka, skolioza oraz wada 13. Chromosom. Ewa karmiona jest przez PEGa, nie mówi i nie chodzi.

Natomiast Mateusz z Sułkowic od urodzenia choruję na bardzo poważną wadę serca, do której jeszcze dochodzi duża niewydolność serca i płuc, przeszedł już wiele operacji ratujących życie.
Mateusz czuje się coraz gorzej, po kolejnych konsultacjach została postawiona diagnoza i pozostaje mu rok życia jeżeli nie zostanie pilnie zoperowany. Operacja ta niestety jest bardzo kosztowna.

Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, głównym partnerem i sponsorem firma Domeno. Współorganizatorem jest  Gmina Kalwaria Zebrzydowska, CKSiT, MKS Kalwarianka i Armia Białej Gwiazdy. Piknik odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.