Rodzinna Wycieczka w góry: Pieniny & Rabkoland

Rodzinna Wycieczka w góry: Pieniny & Rabkoland

Zapraszamy rodziny na niezapomnianą przygodę w sercu polskich gór! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową wycieczkę, która pozwoli Wam spędzić aktywny dzień na łonie natury oraz cieszyć się rozrywką w jednym z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce – Rabkoland. 

Program:

7:30 – Wyjazd z Kalwarii, parking ul. Niemczynowskiego

Rozpoczynamy naszą wyprawę o godzinie 7:30, gromadząc się na parkingu przy ulicy Niemczynowskiego w Kalwarii. Po krótkim odprawieniu wyruszymy w stronę urokliwej miejscowości Szczawnica, gdzie czekać będzie na nas wiele atrakcji.

Przejazd Kalwaria – Szczawnica

Podczas malowniczej podróży do Szczawnicy będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne krajobrazy, które z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci.

Wyjazd kolejką na Palenicę

Po dotarciu do Szczawnicy przesiądziemy się na kolejkę, która zabierze nas na Palenicę – jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów widokowych w Pieninach. Na szczycie czekają na nas niesamowite panoramy i możliwość zrobienia niezapomnianych zdjęć.

Czas wolny na Palenicy (ok. 45 min)

Po dotarciu na Palenicę będziemy mieć około 45 minut na relaks i cieszenie się pięknymi widokami. Dla chętnych dostępna będzie także kolejka grawitacyjna, która zapewni dodatkową dawkę adrenaliny (opłata dodatkowa).

Przejście Palenica – schronisko Orlica – Szczawnica parking (ok. 3 km)

Po odpoczynku ruszymy w dalszą część naszej wędrówki. Przejdziemy trasą z Palenicy przez schronisko Orlica, podziwiając urokliwe krajobrazy i piękno przyrody. W końcu dotrzemy do Szczawnicy, gdzie będzie czekał na nas autobus, aby przetransportować nas do kolejnego celu.

Przejazd Szczawnica – Rabka

Po dotarciu do Szczawnicy przesiądziemy się do autobusu, który zabierze nas do uroczego miasteczka – Rabki-Zdrój.

13:30 – 18:00 Rabkoland – bilet grupowy 39 zł/os. (płatne we własnym zakresie)

Po przyjeździe do Rabki czekać będzie na nas prawdziwa gratka dla najmłodszych – Rabkoland. To jedno z najpopularniejszych miejsc rozrywki w Polsce, pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Od karuzel i roller coasterów po występy artystyczne i liczne punkty gastronomiczne, Rabkoland zapewni niezapomnianą zabawę dla całej rodziny. Bilet grupowy wynosi 39 zł/osobę i jest płatny we własnym zakresie (zbierzemy wyliczoną kwotę w autobusie).

Ok. 19:00 – Powrót do Kalwarii

Po pełnym wrażeń dniu czas na powrót do Kalwarii. Nasza wyprawa zakończy się około godziny 19:00, kiedy to dotrzemy z powrotem na parking przy ulicy Niemczynowskiego.

Wyposażenie uczestników:

Aby jak najlepiej cieszyć się wycieczką, zalecamy przygotowanie odpowiedniego wyposażenia. Należy pamiętać o wygodnym obuwiu na wędrówkę górską, kurtce przeciwdeszczowej, kremie z filtrem, okularach przeciwsłonecznych, nakryciu głowy oraz ubiorze dostosowanym do aktualnej pogody. Należy również zabrać ze sobą prowiant oraz wodę, aby mieć coś do jedzenia i picia w trakcie wycieczki.

Zapisy i informacje dodatkowe:

Aby wziąć udział w naszej wycieczce, prosimy o dokonanie zapisu do 3 lipca 2023 r. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł/osobę i obejmuje przejazd, ubezpieczenie oraz usługę przewodnicką podczas wycieczki oraz wyjazd na Palenicę. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć.

Oferta jest skierowana do opiekunów (rodziców, członków rodzin) i dzieci. Podczas całej wycieczki opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie.

W przypadku zapisów online, po potwierdzeniu zgłoszenia, należy dokonać wpłaty w ciągu 3 dni.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście dokonać zapisu, zapraszamy do kontaktu z nami w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 4 lub pod numerem telefonu 33 873 37 71.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji na spędzenie czasu w gronie rodziny, odkrywając uroki polskich gór i bawiąc się w Rabkolandzie. Zapiszcie się już dziś i przygotujcie się na niezapomniane wspomnienia!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.