Rozwiń artystyczne skrzydła w Zespole Regionalnym w Centrum Kultury

Masz pasję do śpiewu? Chcesz odkrywać tajemnice naszego regionu i kultywować tradycję? Dołącz do naszego Zespołu Regionalnego dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5+ oraz młodzież do naszej wspaniałej społeczności artystycznej. Razem odkryjemy bogactwo kultury naszego regionu i rozwiniemy swoje umiejętności w przyjaznej i kreatywnej atmosferze.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

– Poznasz tajniki tradycyjnego śpiewu i elementy tańca regionalnego

– Spotkasz nowych przyjaciół, z którymi będziesz tworzyć niezapomniane wspomnienia

– Rozwiniesz swoje umiejętności artystyczne pod czujnym okiem doświadczonego instruktora

– Weźmiesz udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych i festiwalach.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy na nasze spotkania, które odbywają się w każdy PONIEDZIAŁEK o godzinie 16:00 w Starym Kinie, czyli w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu spotkań (poprzednim dniem spotkań była środa)

Kierownik Zespołu:

Krystian Mierzyński – pasjonat muzyki, tradycji regionalnych, który z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie młodym artystom.

Nie czekaj! To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, kultywować dziedzictwo naszego regionu i spędzać czas w towarzystwie wspaniałych ludzi. A przede wszystkim świetnie się bawić!

Zapisy już trwają! Skontaktuj się z nami w Centrum Kultury Kalwaria Zebrzydowska, aby dołączyć do naszego Zespołu Regionalnego i rozpocząć swoją artystyczną przygodę.

Dołącz do nas, a razem będziemy tworzyć piękno kultury naszego regionu!

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.