Ruszają zapisy na wycieczkę „Północne Włochy”.

Marzysz o odkryciu magicznych zakątków Wenecji, zachwycających krajobrazów Dolomitów i malowniczych miasteczek nad jeziorem Garda? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapisz się już teraz, aby zagwarantować sobie miejsce na liście.

 

WAŻNE! ZAPISY Z WPŁATĄ ZALICZKI W WYSOKOŚCI 300 ZŁ DO KOŃCA KWIETNIA.

CAŁOŚĆ PŁATNA DO KOŃCA LIPCA 2024 R.

 

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI:

TERMIN: 24-29.09.2024 r. /wtorek-niedziela/

KOSZT: 2 170 zł + 30 euro

Koszt obejmuje: transport autokarem z opłatami drogowymi i parkingowymi, wjazdami do miast,         4 noclegi w hotelach ***, 4 śniadania wzmacniane o ser i wędlinę, 4 obiadokolacje, opieka pilota, zwiedzanie z zestawami słuchawkowymi Tour Guide, usługi przewodników Wenecji i Weronie ubezpieczenie KL + NW.

 

CENA NIE OBEJMUJE KOSZTÓW BILETÓW:

  • transport łodzią w Wenecji (16 euro)
  • krótki rejs w Sirmione (13 euro)
  • kolejka na Monte Baldo (30 euro)
  • kolejka na Terazza della Dolomiti (około 30 euro)

 

WYJAZD: godz. 4.00 z parkingu przy MKS Kalwarianka

POWRÓT: w godzinach porannych

 

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1:  Wyjazd z Kalwarii o 04.00 i przejazd przez Czechy do Austrii z postojem na spacer po historycznym centrum Grazu. Po spacerze dalszy przejazd w kierunku Włoch do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przed południem przyjazd do Wenecji. Rejs w stronę dzielnicy San Marco oraz spacer po mieście, m.in.: Arsenał, Kościół San Zaccaria, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Teatr La Fenice, Most Rialto. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 3: Śniadanie, wyjazd do Werony i zwiedzanie miasta w formie spaceru, m.in.: Arena (amfiteatr rzymski), Dom Julii, Piazza delle Erbe, Piazza dei Signori, most Castelvecchio, Katedra. Następnie przejazd do Sirmione i spacer po miasteczku, m.in.: Zamek Scaligera, Grotte di Catullo (ruiny rzymskiej willi),  krótki (25 minutowy) rejs wokół półwyspu. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miejscowości Malcesine nad Jeziorem Garda                            i wyjazd kolejką na górę Monte Baldo na wysokość 1760 m. (W przypadku niepogody wizyta w Riva del Garda i spacer po historycznej części miasteczka). Przejazd do Trydentu na zwiedzanie miasta, m.in.: ulica Rodolfo Belenzani z ratuszem, Plac Katedralny z Fontanną Neptuna i Katedrą św. Wergiliusza, Kościół Santa Maria Maggiore, Zamek Buonconsiglio z zewnątrz. Przejazd do hotelu w Alpach, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 5:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd przez część Dolomitów z postojami na przełęczach Passo Pordoi (2 239 m) i możliwością wjazdu kolejką gondolową na Terazza delle Dolomiti (2 950 m) skąd rozciąga się panorama na Dolomity. Następnie przejazd przez Passo Sella (2 218 m) w stronę autostrady na przełęcz Brenner i przejazd do Polski.

 

DZIEŃ 6:

Powrót do Polski w godzinach porannych

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645