Spotkanie wokół książki „Sieroty Zebrzydowskiego”

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie, poświęcone książce „Sieroty Zebrzydowskiego” – powieści historyczno-moralnej, która została wznowiona po 150 latach. To niezwykłe wydanie zostało przygotowane staraniem Andrzeja Buckiego oraz wzbogacone czternastoma pięknymi ilustracjami autorstwa Kazimierza Wiśniaka.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lutego 2024 r. (piątek) o godzinie 17:30, w przepięknej atmosferze Starego Kina, znajdującego się przy ulicy Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję zgłębić tajemnice tej wyjątkowej książki, dowiedzieć się więcej o kontekście historycznym, a także podziwiać niezwykłe ilustracje, które wzbogacają treść dzieła.

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury, entuzjastów historii oraz wszystkich, którzy chcieliby spędzić wieczór w towarzystwie pięknej literatury i ciekawych dyskusji.

Do zobaczenia!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645