Spotkanie z prawnikiem: Co nam daje Konstytucja?

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Kalwarii Zebrzydowskiej na bezpłatny cykl spotkań z prawnikiem pod hasłem „Prawo dla obywateli”. To doskonała okazja, aby lepiej zrozumieć swoje prawa i zyskać cenne informacje prawne.
Spotkania poprowadzi prawnik mgr Sebastian Traczyk, który w przystępny sposób przedstawi różnorodne tematy prawne. Miejsce spotkań to Stare Kino, czyli siedziba Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 4.
📅 Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań:
– 7.05.2024 (wt), godz. 18:00-19:30 – Co nam daje Konstytucja? Kilka słów o naszych prawach i obowiązkach.
– 11.06.2024 (wt), godz. 18:00-19:30 – Zawody prawnicze w Polsce oraz etyka zawodowa
 
Każde spotkanie składać się będzie z dwóch części: teoretycznej prezentacji oraz dyskusji nad przykładowymi sytuacjami (kazusy). To doskonała okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy, ale także do aktywnego uczestnictwa w rozmowie na temat prawa.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału! Pamiętajcie, że wiedza to klucz do skutecznego korzystania z własnych praw

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.