Świąteczne Brzmienia: Koncert Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

Świąteczne Brzmienia: Koncert Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

W najbliższą sobotę, 6 stycznia 2024 roku, Kalwaria Zebrzydowska stanie się świadkiem wyjątkowego muzycznego wydarzenia. Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej we współpracy z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki serdecznie zapraszają wszystkich miłośników polskiej tradycji na Koncert Kolęd i Pastorałek „Pokój nieśmy ludziom wszem…”.

 

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, mieszczącej się przy ulicy Niemczynowskiego 3. Aby uczestniczyć w koncercie, warto wcześniej zdobyć bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Starym Kinie przy ul. Mickiewicza 4 w godzinach pracy Centrum Kultury. Warto jednak spieszyć się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

 

Gospodarzem tego magicznego wieczoru będzie Łukasz Lech, utalentowany autor i reżyser, a także wyjątkowy prowadzący, który już od trzech lat zachwyca słuchaczy swoją radiową audycją „Z Operetką w Twoim Domu”. To on poprowadzi publiczność przez niezwykły program, w którym zatopimy się w świątecznej atmosferze dzięki najpiękniejszym polskim kolędom oraz wzruszającym pastorałkom.

 

Na scenie pojawią się także gwiazdy polskiej sceny i estrady, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany: Anna Sokołowska-Alabrudzińska, laureatka wielu prestiżowych nagród, Jacek Wójcicki, niekwestionowana gwiazda polskiej estrady, Łukasz Lech, sam gospodarz wydarzenia, Dariusz Kordek, utalentowany wokalista i aktor musicalowy, oraz Maciej Nieć, doświadczony kierownik muzyczny, zaserwują publiczności niezapomniane emocje i chwile pełne muzyki.

 

„Pokój nieśmy ludziom wszem…” to nie tylko koncert, to także wspólne kolędowanie z publicznością, momenty uśmiechu i prawdziwego wzruszenia. Niezwykłe brzmienia przywołają magię świąt, a artystyczna moc wykonawców sprawi, że publiczność będzie chciała przeżyć ten wieczór jeszcze raz.

 

Dodatkowo, tego samego dnia o godzinie 12:30, mieszkańcy mogą wziąć udział w I Kalwaryjskim Orszaku Trzech Króli, który wprowadzi nas w świąteczny nastrój już w południe. Wieczorem natomiast, czeka nas muzyczna uczta podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic do wspólnej celebracji tego wyjątkowego okresu świątecznego. Do zobaczenia na obu tych niezwykłych wydarzeniach!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.