Święto Gminy 2022 – relacja

Mimo to, w nieco okrojonej formule, zrealizowaliśmy Święto Gminy Kalwaria Zebrzydowska! Woda deszczowa przelewała się hektolitrami, ale ze sceny zabrzmiały preżne głosy Mai Mamcarczyk, Agaty Serwin, Gabi Katzer z zespołem, Bogusława Morki z Galą Gwiazd i SARSY! Dziękujemy dzielnym słuchaczom!

Żałujemy, że strefa dziecka nie mogła przyjąć małych odkrywców, że nie udało się wystąpić zespołowi Sami Swoi i dziewczynom z ZS nr 1 z pokazem akrobatycznym, że ulewa i wiatr zmiotły nasze stoiska promocyjne – Empolu, Wojskowego Centrum Rekrutacji, ZOZ Wadowice i Interoptyk Kalwaria. 

Obiekty sportowe i turystyczne zostały otwarte, mamy czym się chwalić! Już wkrótce bedzie można korzystać z kortów tenisowych, wypożyczalni rowerów, ścieżki rekreacyjnej i noclegów w pawilonie turystycznym. Bieżnia już działa i przyciąga amatorów sportu.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom: PSB Mrówka – Niebieska Alejka w Kalwarii, firmie Ebata, Bankowi Spółdzielczemu w Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Ogrodniczemu Mirogród z Zebrzydowic.

Za patronat medialny dziękujemy: TVP Kraków, portalowi Kalwaria 24, Wiadomościom Kalwaryjskim.

Już we wrześniu spotkamy się na wydarzeniu na „bis”. Zapraszamy 11 września na piknik pożegnania wakacji, gdzie wreszcie dzieciaki będą mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych na Święto Gminy. Tym eventem wesprzemy zbiórkę dla Zosi Pająk. Szczegóły wkrótce!

Zdj. S. Knapczyk

Więcej zdjęć

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.