Z wielką radością zapowiadamy nadchodzące Święto Gminy Kalwaria Zebrzydowska, które odbędzie się 24 czerwca 2023 r. (sobota) na terenie kompleksu sportowego Kalwarianka. Ten wyjątkowy dzień będzie pełen fantastycznych atrakcji dla mieszkańców.

Na początek na scenie pojawią się zespoły działające przy Centrum Kultury, które zaprezentują swoje umiejętności i talent muzyczny, szlifowany przez cały rok na próbach.

Jedną z głównych gwiazd wieczoru będzie znana kapela Ciupaga, która dostarczy nam dawki prawdziwego folkloru i energetycznej muzyki ludowej. Ich żwawe kawałki na pewno porwą wszystkich do tańca.

Nie możemy zapomnieć o obecności Gabi Katzer z zespołem. Jej rockowe brzmienia i niepowtarzalny wokal wypełnią przestrzeń muzyką pełną energii i emocji. Jej występ na pewno będzie niezapomniany.

Dodatkowo, specjalnie dla fanów kultowego polskiego rocka, odbędzie się koncert Tribute to Romuald Lipko, podczas którego zostaną wykonane największe przeboje tego legendarnego polskiego muzyka.

Na zakończenie tego dnia czeka nas niesamowity pokaz sztucznych ogni, który oświetli noc niezwykłymi kolorami i efektami.

Dodatkowe atrakcje również będą dostępne dla wszystkich uczestników, w tym dmuchańce dla dzieci, foodtrucki z różnorodnym jedzeniem, animacje dla najmłodszych oraz zlot zabytkowych pojazdów, który na pewno przyciągnie uwagę miłośników historii motoryzacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w Święcie Gminy. Będzie to doskonała okazja do zabawy, spotkania się z przyjaciółmi i cieszenia się fantastyczną atmosferą tego wydarzenia. Nie możecie tego przegapić!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.