Szukamy prowadzących zajęć w Centrum Kultury!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do współtworzenia programu zajęć stałych w Centrum Kultury w Kalwarii. Chcemy stworzyć ofertę, która spełni oczekiwania i zaspokoi różnorodne zainteresowania mieszkańców Gminy. Dlatego serdecznie prosimy o zgłaszanie swoich propozycji, a z przyjemnością rozważymy każdy pomysł!

Oprócz nowych pomysłów na prowadzenie zajęć czy spotkań,  Centrum Kultury w Kalwarii szuka również instruktorów: tańca hip-hop, zumby kids i zumby.

Zapraszamy do współpracy wszystkich hobbystów, pasjonatów, edukatorów, podróżników, rękodzielników i wszystkie osoby z pasją. Zależy nam zwłaszcza na osobach działających na naszym terenie i bliskim sąsiedztwie.

Zajęcia stałe w Centrum Kultury będą odbywały się w okresie roku szkolnego, rozpoczynając 11 września 2023 roku. Oczywiście, pamiętamy o potrzebie odpoczynku i w trakcie ferii zimowych, które potrwają od 12 do 25 lutego 2024 roku, planujemy przerwę. Zakończenie programu zajęć stałych planowane jest na 22 czerwca 2024 roku.

Aby zgłosić swoje propozycje, prosimy o wypełnienie formularza, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Wystarczy kliknąć przycisk WYŚLIJ, znajdujący się w prawym górnym rogu, i wprowadzić swoje pomysły. Gwarantujemy, że wszystkie zgłoszenia zostaną starannie rozpatrzone przez nasz zespół.

LINK DO FORMULARZA

Wasze pomysły i sugestie pomogą nam tworzyć program zajęć stałych, który będzie dostosowany do potrzeb i preferencji różnych grup wiekowych. Liczymy na Waszą aktywność i zaangażowanie!

Na zgłoszenia czekamy do 14 lipca br. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w sprawie zgłoszonych propozycji najpóźniej do 24 lipca bieżącego roku. Będziemy mieli przyjemność omówić szczegóły i włączyć Was w proces tworzenia naszego programu zajęć.

Razem możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.