Szukamy zdjęć i pamiątek na stulecie Kalwarianki

W przyszłym roku Miejski Klub Sportowy „Kalwarianka” obchodzi jubileusz stulecia założenia. Planowane jest wydanie albumu.

Szukamy zdjęć i pamiątek na stulecie Kalwarianki

 
W przyszłym roku Miejski Klub Sportowy „Kalwarianka” obchodzi jubileusz stulecia założenia. Planowane jest wydanie albumu.
 

Dlatego też MKS Kalwarianka i Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej proszą mieszkańców, kibiców o udostępnienie zdjęć i pamiątek związanych
z klubem.
– Jeśli jesteście w posiadaniu archiwalnych zdjęć, dokumentów itp. związanych z żółto-czerwonymi, mamy gorącą prośbę, aby się nimi z nami podzielić.  Spokojnie, nie chcemy byście te materiały nam przekazali, a jedynie udostępnili celem skopiowania – prosi klub MKS Kalwarianka i dodaje – stulecie Klubu już za rok, dlatego staramy się, by tak wspaniały Jubileusz miał wspaniałą oprawę. Każdy z Was może się do tego przyczynić!
Na szczególną uwagę zasługują archiwalne zdjęcia związane z Kalwarianką z poprzedniego wieku, które trafią do książki i albumu.
Jeśli posiadasz takie zdjęcia, podziel się z nami wspomnieniami na stulecie klubu,  które trafią do książki i albumu. Prosimy o kontakt:
Tomasz Baluś, tel. 692-803-701 promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub Grzegorz Wypiór tel. 889-731-457 grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl
Zdjęcia już zeskanowane można przesłać na adresy mailowe:
promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl.
Do  wszystkich, tych którzy podzielą się zdjęciami i innymi pamiątkami klubowymi trafi książka i album, a także gadżety związane z klubem i gminą.
– Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Kalwarianki i pasjonatów lokalnej historii. Na ukończeniu jest książka autorstwa Lesława Lassoty, Andrzej Nowakowskiego przygotowana specjalnie na Jubileusz. Książka pojawi się na przełomie roku, natomiast promocję albumu zaplanowano na połowę 2023 roku – mówi Tomasz Baluś, inicjator powstania książki i albumu dodając  – Wspomniane publikacje zostaną wydane przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej i MKS Kalwariankę.
Pierwsze  zdjęciach zostały już przekazane przez Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej, przedstawiają one mecze rozgrywane na „Saharze” w latach 60. i 70. ubiegłego wieku.

Urząd Miasta
Kalwaria Zebrzydowska

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content