Szukamy zdjęć i pamiątek na stulecie Kalwarianki

Szukamy zdjęć i pamiątek na stulecie Kalwarianki

 
W przyszłym roku Miejski Klub Sportowy „Kalwarianka” obchodzi jubileusz stulecia założenia. Planowane jest wydanie albumu.
 

Dlatego też MKS Kalwarianka i Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej proszą mieszkańców, kibiców o udostępnienie zdjęć i pamiątek związanych
z klubem.
– Jeśli jesteście w posiadaniu archiwalnych zdjęć, dokumentów itp. związanych z żółto-czerwonymi, mamy gorącą prośbę, aby się nimi z nami podzielić.  Spokojnie, nie chcemy byście te materiały nam przekazali, a jedynie udostępnili celem skopiowania – prosi klub MKS Kalwarianka i dodaje – stulecie Klubu już za rok, dlatego staramy się, by tak wspaniały Jubileusz miał wspaniałą oprawę. Każdy z Was może się do tego przyczynić!
Na szczególną uwagę zasługują archiwalne zdjęcia związane z Kalwarianką z poprzedniego wieku, które trafią do książki i albumu.
Jeśli posiadasz takie zdjęcia, podziel się z nami wspomnieniami na stulecie klubu,  które trafią do książki i albumu. Prosimy o kontakt:
Tomasz Baluś, tel. 692-803-701 promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub Grzegorz Wypiór tel. 889-731-457 grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl
Zdjęcia już zeskanowane można przesłać na adresy mailowe:
promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl lub grzegorz.wypior@mkskalwarianka.pl.
Do  wszystkich, tych którzy podzielą się zdjęciami i innymi pamiątkami klubowymi trafi książka i album, a także gadżety związane z klubem i gminą.
– Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Kalwarianki i pasjonatów lokalnej historii. Na ukończeniu jest książka autorstwa Lesława Lassoty, Andrzej Nowakowskiego przygotowana specjalnie na Jubileusz. Książka pojawi się na przełomie roku, natomiast promocję albumu zaplanowano na połowę 2023 roku – mówi Tomasz Baluś, inicjator powstania książki i albumu dodając  – Wspomniane publikacje zostaną wydane przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej i MKS Kalwariankę.
Pierwsze  zdjęciach zostały już przekazane przez Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej, przedstawiają one mecze rozgrywane na „Saharze” w latach 60. i 70. ubiegłego wieku.

Urząd Miasta
Kalwaria Zebrzydowska

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.