Takiego turnieju jeszcze nie było! Strażacy dla Ewy!

Takiego turnieju jeszcze nie było! Strażacy dla Ewy!

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w Charytatywnym Turnieju piłki nożnej halowej – Strażacy dla Ewy! Jak wszyscy wiemy doskonale na strażaków ochotników zawsze można liczyć, tak też jest i tym razem!

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele sygnałów iż, strażacy ochotnicy z OSP chcieliby się włączyć w pomoc i akcję charytatywną. Bardzo dobrą okazją ku temu jest udział w tradycyjnie organizowanym przez Stowarzyszanie z początkiem roku Turnieju Charytatywnym, stąd też pomysł by zorganizować wspólnie takie wydarzenie – tłumaczą członkowie Stowarzyszenia.
Zatem zapraszamy do udziału w Turnieju charytatywnym zespoły złożone z zespołów reprezentujących OSP z okolicy! Gramy dla Ewy!
Dochód z Turnieju zostanie przeznaczony dla 8-letniej Ewy z Zebrzydowic, która potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami min. z wadą genetyczną i wymaga stałej i kosztowej opieki i rehabilitacji.
Turniej odbędzie się 3 marca – niedziela w Hali Sportowej ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej (hala Liceum im. M. Kopernika). Gramy 4+1. Wpisowe 250 zł.
Zapisy: tel – 692-803-701, mail – sjp2pk@gmail.com Liczba drużyn jest ograniczona, pierwszeństwo mają zespoły OSP.

W akcje pomocy poza Stowarzyszeniem już zaangażowała się Gmina Kalwaria Zebrzydowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, a także druhowie z OSP.

Na czas Turnieju organizatorzy przygotowują sporo atrakcji jak np.: liczne licytacje, loterię fantową, animacje dla dzieci, grill bar, ciasta, watę cukrową, zostanie zorganizowane miasteczko strażackie oraz wozy pożarnicze. Atrakcji nie zabraknie dlatego już teraz zapraszamy całe rodziny i społeczność strażacką na to wyjątkowe wydarzenie oraz do wspólnego kibicowania!

Wkrótce też więcej informacji o samym Turnieju i innych atrakcjach, zachęcamy śledzić wydarzenie w mediach społecznościowych – https://www.facebook.com/events/1658678768207870/

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645