Takiego turnieju jeszcze nie było! Strażacy dla Ewy!

Takiego turnieju jeszcze nie było! Strażacy dla Ewy!

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w Charytatywnym Turnieju piłki nożnej halowej – Strażacy dla Ewy! Jak wszyscy wiemy doskonale na strażaków ochotników zawsze można liczyć, tak też jest i tym razem!

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele sygnałów iż, strażacy ochotnicy z OSP chcieliby się włączyć w pomoc i akcję charytatywną. Bardzo dobrą okazją ku temu jest udział w tradycyjnie organizowanym przez Stowarzyszanie z początkiem roku Turnieju Charytatywnym, stąd też pomysł by zorganizować wspólnie takie wydarzenie – tłumaczą członkowie Stowarzyszenia.
Zatem zapraszamy do udziału w Turnieju charytatywnym zespoły złożone z zespołów reprezentujących OSP z okolicy! Gramy dla Ewy!
Dochód z Turnieju zostanie przeznaczony dla 8-letniej Ewy z Zebrzydowic, która potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami min. z wadą genetyczną i wymaga stałej i kosztowej opieki i rehabilitacji.
Turniej odbędzie się 3 marca – niedziela w Hali Sportowej ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej (hala Liceum im. M. Kopernika). Gramy 4+1. Wpisowe 250 zł.
Zapisy: tel – 692-803-701, mail – sjp2pk@gmail.com Liczba drużyn jest ograniczona, pierwszeństwo mają zespoły OSP.

W akcje pomocy poza Stowarzyszeniem już zaangażowała się Gmina Kalwaria Zebrzydowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, a także druhowie z OSP.

Na czas Turnieju organizatorzy przygotowują sporo atrakcji jak np.: liczne licytacje, loterię fantową, animacje dla dzieci, grill bar, ciasta, watę cukrową, zostanie zorganizowane miasteczko strażackie oraz wozy pożarnicze. Atrakcji nie zabraknie dlatego już teraz zapraszamy całe rodziny i społeczność strażacką na to wyjątkowe wydarzenie oraz do wspólnego kibicowania!

Wkrótce też więcej informacji o samym Turnieju i innych atrakcjach, zachęcamy śledzić wydarzenie w mediach społecznościowych – https://www.facebook.com/events/1658678768207870/

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.