Talenty 2022 – komunikat i harmonogram przesłuchań

Informujemy, że przesłuchania sceniczne w ramach etapu gminnego, odbędą się we wtorek 8 marca.

Informujemy, że przesłuchania sceniczne w ramach etapu gminnego, odbędą się we wtorek 8 marca w sali widowiskowej CKSiT (Niemczynowskiego 3, Kalwaria Zeb.)
Harmonogram występów – poniżej.
We wtorek w godzinach:
 9:00 – 12:00 – przesłuchania w kategoriach: muzyka, wokal, taniec
12:00 – 15:00 – przesłuchania w kategoriach: kreatywne, teatr, recytacja

Harmonogram przesłuchań

8 marca 2022 r. (wtorek)

Godz. 9:00

Taniec:

Grupa 1: dzieci z klas I-III

  1. Kamila Podlaszewska
    Klasa II – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
    Monster – Shawn Mendes i Justin Biber

 

Muzyka:

Grupa 1: dzieci z klas I-III

  1. Wiktor Jarczyk
    klasa III
    Gavotte, S Anh 131- J. S. Bach
    Musette in D major, BWN Anh 126 – J. S. Bach

Grupa 2: dzieci z klas IV-VI

  1. Maria Jaworska
    klasa IV
    Zespół Szkół nr 6 w Leńczach
    Stara Kamienica – A. Grela-Fedkowicz – harfa
    Drzewa lekko uginające się na wietrze – Z. Niedzielak – harfa

  2. Adrianna Filek
    Klasa VI
    Mariage d’amour (Spring Waltz) – Fortepian
    Fur Elise – Beethoven – Fortepian

  3. Milena Moskała
    Klasa VI
    Kamienna lampa w herbacianym ogrodzie – Fortepian
    Amelie – Fortepian

Grupa 3: VII i VIII klasa szkoły podstawowej

  1. Amelia Kosek
    Klasa VII
    Notturno – Gitara
    Milonga – Gitara


  2. Karol Zawora
    klasa VIII
    Nokturn cis – moll – F. Chopin
    Mazurek a-moll – F. Chopin

  3. Wiktoria Górny
    Klasa VIII
    „Choros” – Juan Pernambuco – Gitara
    „Sonatina III” – Mauro Giuliani – Gitara

 

Wokal:

Grupa 1: dzieci z klas I-III

  1. Maja Bigos
    Klasa 2
    „Twój Styl”
    „Reklama”
  2. Zofia Chudoba
    Klasa II
    „Zacznij od Bacha”
    „Dni których jeszcze nie znamy”
  3. Julia Jurek
    Klasa III – Szkoła Podstawowa w Kalwarii Zebrzydowskiej
    „Moja Fantazja”
    „Puszek Okruszek”
  4. Julia Mosiądz
    Klasa III
    „Korona” – Roksana Węgiel
    „Tyle słońca w całym mieście” – Anna Jantar
  5. Anna Maryon
    Klasa III
    „Tańczące Eurydyki”
    „Jedz konfitury”
  6. Zofia Kołodziej
    Klasa III
    „Był raz pewien Pan”
    „Prawie udało się”
  7. Nikodem Dec
    „Wiem, że jesteś tam” – A. Wyszkoni
    „Nie zastąpi Ciebie nikt” – Lipko, Dutkiewicz

 

Grupa 2: dzieci z klas IV-VI

  1. Maja Mamcarczyk
    Klasa V
    „Muzeum i dziewczyna”
    „Aleja Gwiazd”
  2.  Antoni Nowak
    Klasa V
    „Radość najpiękniejszych dni” – A. Jantar
    „Pięknie żyć” – R. Rynkowski
  3. Zuzanna Chudoba
    Klasa VI
    „Świat się nie kończy”
    „Meluzyna”

    Grupa 3: VII i VIII klasa szkoły podstawowej
  1. Klaudia Faber
    Klasa VII
    „Mogło być nic”
    „Drogi proste”

  2. Agata Serwin
    Klasa VIII
    „Lubię wracać tam gdzie byłam”
    „Someone like you”


  3. Wiktoria Górny
    Klasa VIII
    „Milczeć”
    „Szybka”


  4. Maria Bucka
    klasa VIII

    „Dziewczyna z granatem” 
    „Dni, których nie znamy”

 

Ok. 11:00-11:30 – posiedzenie jury, ogłoszenie wyników w kat. taniec, muzyka, wokal; rozdanie nagród i dyplomów

 

ok. godz. 11:55

Kreatywne

Grupa 2: dzieci z klas IV-VI

  1. Dawia Leńczowski
    Klasa V
    Układanie kostki Rubika 3×3, 4×4, 5×5

 

Teatr

  1. Anna Maryon
    Klasa III – Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny Dolany
    „Przysłuchujcie się starym przedmiotom”
  2. Lilianna Grzywa
    Klasa III – Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny Dolany
    „Z życiem tańcz”

 

ok. godz. 12:15

Recytacja

Grupa 1: dzieci z klas I-III

  1. Kamila Podlaszewska
    Klasa II – Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Górnym
    „Jak tu ciemno” – Danuta Wawiłow
    „Dłubanie w nosie” – Grzegorz Kasdepke

  2. Tobiasz Sarapata
    Klasa II – Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Górnym
    „Strasznie ważna rzecz” – Danuta Wawiłow
    „Babcia na jabłoni” – Mira Lobe
  3. Mateusz Gałuszka
    klasa II
    Szybko – Danuta Wawiłow
    Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (frag.) – Justyna Bednarek
  4. Hanna Fryc
    Klasa III
    „O Janku nieuku”

  5. Lena Mamcarczyk
    Klasa III
    „Wiersz na Dzień Kobiet” – Ludwik Jerzy Kern
    Fragment z „Kubusia Puchatka” – Alexander Milne
  6. Sabina Łuczak
    Klasa III – Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej
    „Daktyle” – Danuta Wawiłow
    „Asiunia” – Joanna Papuzińska, fragment rozdziału 2

  7. Wiktoria Machaj
    Klasa III – Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej
    „W królestwie kotów” – Ludwik Jerzy Kern
    „Moja babcia” – Halina Ostaszewska
  8. Zofia Jurek
    Klasa III – Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej
    „Parasol” – Joanna Kulmowa
    „Królowa Jadwiga” – Frydzińska-Świątczak, Beata Marcinowska
 
ok. 13:00-13:30 – obrady jury, ogłoszenie wyników – teatr, kreatywna, recytacja – gr. 1

 

ok. 13:15-13:30

Grupa 2: dzieci z klas IV-VI

  1. Lilla Opyrchał
    Klasa IV – Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny Dolany
    „Jajko” – J. Brzechwa
    „Pompon w rodzinie Fisiów” – J. Olech

  2. Anna Zadora
    Klasa V – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
    „Zły humorek” – Dorota Gllner
    „Bransoletka” – Barbara Kosmowska
  3. Julia Kwiatek
    Klasa VI – Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny Dolany
    „Kot w pustym mieszkaniu” – W. Szymborska
    „Alicja w Krainie Czarów” – C. Lewis
  4. Nikola Studnicka
    Klasa VI – Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny Dolany
    „Urodziny” – W. Szymborska
    „Bajki robotów” – S. Lem

Grupa 3: VII i VIII klasa szkoły podstawowej

  1. Aleksandra Moskała
    Klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
    „Dyrektor i pomnik” – Konstanty Ildefons Gałczyński
    „Buba” – Barbara Kosmowska
  2. Lena Gielas
    Klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
    „Autoportret” – Wanda Chotomska
    „Bransoletka” – Ewa Nowak
  3. Magdalena Tyrpowicz
    Klasa VII
    „Komar” – Adam Mickiewicz
    „Aksamitny królik” – Margery Williams
  4. Amelia Leńczowska
    Klasa VIII
    „Nic dwa razy”
    „Godzina myśli”

  5. Andżelika Pacut
    Klasa VIII – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym
    „Nienawiść” – Wisława Szymborska
    „Która to Malala?” – Renata Piątkowska

 

Ok. 14.30-15:00– posiedzenie jury, ogłoszenie wyników w kat. kreatywne, teatr, recytacja; rozdanie nagród i dyplomów

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content