Teatr Integracyjny "Przygoda"

woman-3164822_1280

Opis zajęć: 

Witamy serdecznie w Teatrze Integracyjnym „Przygoda”! Jesteśmy miejscem, które łączy dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami z ich pełnosprawnymi rówieśnikami. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy, niezależnie od trudności i deficytów, znajdzie swoje miejsce i zostanie doceniony.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy dobrze czują się na scenie i pragną tworzyć z nami spektakle teatralne. Teatr to nie tylko miejsce sztuki, ale także środowisko, które pozwala podnieść poczucie własnej wartości, przełamać lęki i tremę, oraz spełnić marzenia.

Przygotowywanie spektakli to dla nas wspaniała przygoda, którą chcielibyśmy podzielić się z Wami! Dołączcie do naszej grupy przyjaciół, gdzie każdy ma szansę zabłysnąć na scenie.

Prowadząca: mgr Agnieszka Filek – pedagog specjalny (oligofrenopedagog). Zawodowo z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi pracuje od 10 lat. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkolnych kół teatralnych, a także realizacji spektakli, takich jak „Mały Książę”, „Tajemniczy ogród” i „Pollyanna”. Teatr, scena, i organizacja spektakli to jej pasja od czasów szkolnych. Jako liderki integracyjnego zespołu teatralnego jej celem jest stworzenie grupy, w której każdy będzie czuł się dobrze, bezpiecznie i zostanie wysłuchany. Przygotowanie spektaklu to ciężka praca, ale i świetna zabawa, do której serdecznie wszystkich zaprasza!

Dołączcie do „Przygody” – teatru, który inspiruje, integruje i tworzy niezapomniane chwile na scenie!

Witamy na stronie Teatru Integracyjnego Przygoda

Nazwa zajęć: Teatr Integracyjny Przygoda

Prowadząca: Agnieszka Filek
Godziny: Zajęcia odbywają się w każdą ŚRODĘ godz. 14:30-16:00
Miejsce: Sala Widowskowa, ul. NIemczynowskiego 3

Pierwsze spotkanie: 11 października 2023 r.

Aktualności z zajęć stałych

Radosne lato z kulturą!

Radosne lato z kulturą!

CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wyjątkowe wakacje pełne zabawy, nauki i kreatywności! Przygotowaliśmy bogaty program. Zapraszamy do zapisów na czerwiec
i lipiec!

Wycieczka autokarowa: Odkryj z nami uroki Pogórza Rożnowskiego!

Wycieczka autokarowa: Odkryj z nami uroki Pogórza Rożnowskiego!

dkryj z nami uroki Pogórza Rożnowskiego! Zapraszamy do zapisów!

Wycieczka piesza – Mała Fatra

Wycieczka piesza – Mała Fatra

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do jednego z najpiękniejszych zakątków Słowacji – MAŁEJ FATRY, z kulminacyjnym punktem na szczycie WIELKIEGO ROZSUTCA.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.