Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Kropkowane Mandale

Szukasz pomysłu na przedwalentynkowy wieczór? Chcesz oderwać się od codzienności i spędzić czas w kreatywny sposób? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! 13 lutego 2024 roku (wtorek) o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, które odbędzie się w klimatycznym Starym Kinie.

Temat przewodni tego wyjątkowego wieczoru to KROPKOWANE MANDALE. Jeśli kochasz sztukę w każdej jej formie, nie możesz tego przegapić! Mandale to nie tylko piękne wzory, ale również forma medytacji i relaksu. Dlatego razem z nami stworzysz swoje unikalne dzieło sztuki, które będzie jednocześnie odzwierciedleniem Twojej wyobraźni i spokoju.

Warsztaty poprowadzi Anita Pajor, członkini grupy artystycznej o wymownej nazwie „Twórczy Ferment”. Anita specjalizuje się w technice kropkowania, co sprawi, że Twoje mandale będą nie tylko piękne, ale także wyjątkowo subtelnym wyrazem Twojej kreatywności.

Informacje praktyczne:

– Data: 13 lutego 2024 (wtorek)

– Godzina: 18:00

– Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria Zeb.

– Prowadząca: Anita Pajor

– Koszt: 35 zł/osoba

Zapisy w Starym Kinie.

Dlaczego warto wziąć udział?

– Odkryj tworzenie mandali i technikę kropkowania

– Zrelaksuj się i oderwij od codziennego zgiełku

– Poznaj nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach

– Stwórz unikalne dzieło sztuki, które zabrać będziesz ze sobą do domu

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Aby to zrobić, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 33 873 37 71. Nie zapomnij zabrać ze sobą pozytywnej energii i uśmiechu!

Nie czekaj, dołącz do nas na Twórczym Spotkaniu przy Herbacie, twórz, inspiruj się i ciesz się chwilą spędzoną z sztuką! Zapraszamy serdecznie!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.