Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

12 grudnia br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć piękne ozdoby choinkowe ze sznurków.

Warsztaty poprowadzi Hanna Rzepa z grupy Twórczy Ferment. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w klimatycznym Starym Kinie.

Koszt udziału to jedynie 30 zł/os. Każda uczestniczka/uczestnik będzie mógł/a stworzyć aż 2 wyjątkowe ozdoby, które zabierze ze sobą po zakończonych zajęciach. W cenie także: aromatyczna kawa, herbata oraz gwarantowana miła i twórcza atmosfera!

Pamiętajcie o obowiązkowych zapisach i wpłatach, które można dokonać w Starym Kinie do 5.12.2023. Bez wcześniejszego zapisu i wpłaty udział będzie niemożliwy, ze względu na konieczność zakupu materiałów.

Twórcze Spotkania przy Herbacie to nie tylko jednorazowe wydarzenie! Planujemy kontynuować nasze spotkania raz w miesiącu. Kolejne daty już czekają na Waszym kalendarzu: 16.01.2024; 13.02.; 5.03.; 18.04.; 14.05.

Dołączcie do naszej twórczej społeczności i razem odkrywajmy radość tworzenia!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.