Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i kreatywności na kolejne, niezwykłe „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Starym Kinie.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was niezwykłe warsztaty, podczas których każdy uczestnik będzie mógł stworzyć swoją własną, unikalną świecę sojową z dodatkiem pięknych suszonych kwiatów. To nie tylko spotkanie, to prawdziwa podróż w świat zapachów, kolorów i twórczej ekspresji.

Szczegóły warsztatów:

– Data: 16 stycznia 2024 r. (wtorek)

– Godzina:  18:00

– Miejsce:  Stare Kino, ul. Mickiewicza 4

W koszt uczestnictwa (35 zł/osoba) wliczone są wszystkie niezbędne materiały, a każdy uczestnik zabierze ze sobą swoją własnoręcznie wykonaną świecę. Dodatkowo zapewniamy aromatyczną kawę, relaksującą herbatę i twórczą atmosferę.

Zapisy i wpłaty do 5 stycznia 2024 r.

– osobiście w Starym Kinie

Lub

– telefonicznie

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów i wpłat. Bez wcześniejszego uczestnictwa nie będzie możliwe ze względu na konieczność odpowiedniego przygotowania materiałów.

Spotkanie poprowadzi Natalia Bordak wraz z grupą artystyczną Twórczy Ferment. To doskonała okazja, aby doświadczyć niezapomnianej przygody z rękodziełem.

Korzyści z udziału w warsztatach:

  • Zmiana środowiska: Przeniesienie się do Starego Kina to nie tylko okazja do tworzenia, ale także możliwość oderwania się od codziennego otoczenia i zanurzenia w inspirującej atmosferze.
  • Poznanie nowych osób: Warsztaty to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i dzielenia się pasją z innymi miłośnikami sztuki i rękodzieła.
  • Twórcze spędzenie wolnego czasu: Uczestnictwo w warsztatach to nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności, ale również doskonały sposób na kreatywne i satysfakcjonujące spędzenie czasu wolnego.

Dołącz do nas na Twórczym Spotkaniu przy Herbacie!

$

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.