Uniwersytet Trzeciego Wieku

Healthy eating and vegetarianism in senior age

Witamy na stronie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Seniorów po 50 roku życia pragnących zgłębić wiedzę, poszerzyć swoje umiejętności czy nawiązać nowe przyjaźnie zapraszamy do skorzystania z oferty wykładów z różnych dziedzin nauki i sztuki w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zajęcia zapraszamy do Starego Kina. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, we wtorki od godz 17:00 do 18:30. Są to bezpłatne spotkania i wykłady.

Zajęcia rozpoczynają się od października 2022 r.

Harmonogram wykładów dostępny wkrótce!

 

Dla seniorów

Aktualności UTW

UTW: Program – semestr letni 2023/24

UTW: Program – semestr letni 2023/24

UTW to spotkania, wykłady i wyjazdy rozwijające zainteresowania i pogłębiające wiedzę w wielu dziedzinach nauki i sztuki. To także okazja do spotkania i rozmowy z innymi ludźmi, motywacja do ciągłego rozwoju i aktywności.

UTW: Kobieta w świecie konserwacji i renowacji – spotkanie z Joanną Chrząszcz

UTW: Kobieta w świecie konserwacji i renowacji – spotkanie z Joanną Chrząszcz

Studenci Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowują się na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji. Tym razem w naszej sali wykładowej zagości utalentowana konserwatorka i fotografka Joanna Chrząszcz. Jej wykład, zatytułowany „Kobieta w świecie konserwacji i renowacji”, obiecuje ciekawe spojrzenie na dziedzinę, która często kojarzy się z męskim obszarem.

Zaraza narzekania – spotkanie z psycholożką 

Zaraza narzekania – spotkanie z psycholożką 

Zapraszamy serdecznie na kolejne fascynujące spotkanie w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem mamy przyjemność gościć psycholog panią Ewę Ryłko, która poprowadzi wyjątkowy wykład na temat radzenia sobie z cudzym narzekaniem.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.