Uniwersytet Trzeciego Wieku

Healthy eating and vegetarianism in senior age

Witamy na stronie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Seniorów po 50 roku życia pragnących zgłębić wiedzę, poszerzyć swoje umiejętności czy nawiązać nowe przyjaźnie zapraszamy do skorzystania z oferty wykładów z różnych dziedzin nauki i sztuki w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zajęcia zapraszamy do Starego Kina. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, we wtorki od godz 17:00 do 18:30. Są to bezpłatne spotkania i wykłady.

Zajęcia rozpoczynają się od października 2022 r.

Harmonogram wykładów dostępny wkrótce!

 

Dla seniorów

Aktualności UTW

UTW: Budapeszt – [Nie] Tylko znanym szlakiem

UTW: Budapeszt – [Nie] Tylko znanym szlakiem

„BUDAPESZT – nie (tylko) znanym szlakiem” – pod takim tytułem odbędzie się kolejny wykład Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 6 grudnia (wtorek) o 17:00. Naszym gościem będzie podróżnik Andrzej Pasławski.

UTW: „Lettycja i lubczyk”

UTW: „Lettycja i lubczyk”

3 listopada 2022 r. (czw) słuchacze Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jadą do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej na sztukę „Lettycja i lubczyk”. Wyjazd organizowany jest dla najaktywniejszych słuchaczy.

UTW:  Jak naturalnymi sposobami utrzymać sprawny umysł i ciało przez wiele lat?

UTW: Jak naturalnymi sposobami utrzymać sprawny umysł i ciało przez wiele lat?

Jak naturalnymi sposobami utrzymać sprawny umysł i ciało przez wiele lat? – Zapraszamy na prelekcję Adriana Sajdaka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content