UTW: Dieta i suplementacja wspierająca sprawność intelektualną

Zapraszamy na wykład, który odbędzie się dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Starym Kinie 6 czerwca 2023 o godzinie 17:00. Tematem przewodnim wykładu będzie dieta i suplementacja wspierająca sprawność intelektualną. Będziemy omawiać najnowsze doniesienia i wskazówki dotyczące dbania o układ nerwowy i mózg, aby jak najdłużej zachować sprawność umysłu.

Celem tego wykładu jest zapoznanie uczestników z zasadami zdrowego odżywiania, które mogą wspierać sprawność intelektualną. Przedstawimy praktyczne wskazówki, które będzie można włączyć do codziennej diety w celu poprawy funkcji poznawczych, koncentracji, pamięci i ogólnego samopoczucia.

Podczas prezentacji omówimy różne składniki odżywcze i ich wpływ na mózg oraz funkcjonowanie układu nerwowego. Przedstawimy również suplementy diety, które mogą wspomagać zdolności umysłowe i chronić mózg przed degeneracją.

Wykład poprowadzą: dietetyczka Anna Kosowska oraz trener personalny Adrian Sajdak.

Tym samym powoli zamykamy rok akademicki, będzie to ostatni wykład, a przed nami jeszcze wycieczka! Szczegóły na jutrzejszym wykładzie!

Serdecznie zapraszamy!


Prowadzący:

Anna Kosowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka oraz inżynier Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Na co dzień promuje zdrowy styl życia i przekonuje, że zmiana nawyków żywieniowych może być łatwa, a korzyści z nich wynikające będą mieć wpływ na długie lata.

Swoje doświadczenie zdobywa w codziennej pracy z pacjentami, pomagając im budować nowe, zdrowe nawyki żywieniowe, które pozwolą im poprawić stan zdrowia i wesprzeć organizm w codziennym funkcjonowaniu.

Zawód jest dla niej jednocześnie pasją, dlatego poszerza swoją wiedzę na szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej, co przekłada w codziennej pracy z podopiecznym.

Poza pracą miłośniczka aktywności sportowych, turystyki górskiej i zgłębiania wiedzy z literatury zarówno zawodowej jak i związanej z rozwojem osobistym.


Adrian Sajdak

Multiprzedsiębiorca, szkoleniowiec, trener personalny i promotor zdrowego trybu życia. Właściciel studia treningu personalnego Never Average, które już od 8 lat świadczy usługi w branży fitness, dietetyki i profilaktyki zdrowia. Jako osoba od najmłodszych lat związana ze sportem, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego i AWF w Krakowie oraz człowiek, który prowadził indywidualnie już ponad setkę osób oraz kilkanaście drużyn sportowych pod kątem żywienia, suplementacji i treningu – posiada on niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat biologii, anatomii, fizjologii, biomechaniki i biochemii organizmu, które to w połączeniu z najnowszymi odkryciami naukowymi pomagają słuchaczom długofalowo poprawiać swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Prywatnie miłośnik dobrej książki, podróży, konsumowania oraz tworzenia muzyki, lecz przede wszystkim człowiek skoncentrowany na rozwoju osobistym w każdej dziedzinie.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645