Warsztaty Palm Wielkanocnych

Już wkrótce na kalwaryjskim rynku, w dniu 1 kwietnia 2023 r. (sobota) w godzinach od 11:00 do 14:00, odbędą się warsztaty robienia palm wielkanocnych.
 
W przeddzień Niedzieli Palmowej zapraszamy mieszkańców na otwarte warsztaty robienia palm wielkanocnych. Podczas warsztatów będziemy mieli okazję nauczyć się, jak stworzyć palmę wielkanocną z wykorzystaniem różnych materiałów.
 
Palma wielkanocna to gałązka palmy, wierzby lub wiązanka żywych i suszonych roślin, którą przygotowuje się przed Wielkanocą na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Jest ona święcona podczas uroczystości Niedzieli Palmowej.

To świetna okazja, aby nauczyć się tworzenia jednego z najpiękniejszych symboli świąt Wielkanocnych! Zapraszamy serdecznie!

Warto podkreślić, że organizatorami tych wspaniałych warsztatów robienia palm wielkanocnych są Centrum Kultury w Kalwarii oraz członkowie grupy Twórczy Ferment. Bez ich zaangażowania, pomysłowości i pracy wydarzenie nie mogłoby się odbyć!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.