Warsztaty stacjonarne: przygotowywanie makiety kompleksu klasztorno-parkowego

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Warsztaty stacjonarne: przygotowywanie makiety kompleksu klasztorno-parkowego” organizowanych w ramach projektu „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”. Warsztaty odbędą się w dniach 19.06., 20.06., 21.06., 22.06., 23.06.2023.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z procesem tworzenia makiety kompleksu klasztorno-parkowego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki modelarskie i praktyczne aspekty przygotowywania makiety. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę na temat unikalnego dziedzictwa kulturowego tego sanktuarium, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminy warsztatów:

19.06.2023 (poniedziałek)
20.06.2023 (wtorek)
21.06.2023 (środa)
22.06.2023 (czwartek)
23.06.2023 (piątek)

Miejsce: Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium Kalwaryjskim

Zapisy: Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o dokonanie zapisu online poprzez formularz dostępny na stronie: https://dziedzictwo.kalwaria.eu/wydarzenia/ . Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się.

Koszt udziału: Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały i narzędzia potrzebne do pracy nad makietą.

Wymagania: Nie ma specjalnych wymagań co do umiejętności czy doświadczenia. Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Dołącz do nas i odkrywaj urok Kalwarii Zebrzydowskiej przez praktyczną pracę przy tworzeniu makiety kompleksu klasztorno-parkowego!

Zespół Projektu „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.