Warsztaty teatralne

Two Female Drama Students At Performing Arts School In Studio Improvisation Class

Opis zajęć: 

Wkraczaj w magiczny świat teatru razem z nami na zajęciach TEATR BUSTROHEDON w Centrum Kultury! Nasza pasjonująca oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, którzy pragną odkryć tajniki sztuki aktorskiej i wyrażania siebie na scenie.

TEATR BUSTROHEDON to nie tylko nauka gry aktorskiej, ale także doskonała okazja do rozwijania pewności siebie, kreatywności oraz umiejętności komunikacji. Pod okiem doświadczonych instruktorów teatralnych, uczestnicy będą eksplorować różne aspekty aktorstwa, od emocji i gestów po głos i interpretację roli.

Nasze zajęcia teatralne są oparte na interaktywnych ćwiczeniach, improwizacjach i przygotowywaniu scenek, co pomaga rozwijać umiejętności sceniczne oraz współpracy zespołowej. Dzięki temu, uczestnicy odkryją w sobie twórczą duszę, zdolność do wyrażania emocji oraz zdobędą pewność siebie na scenie i poza nią.

Jeśli Twoje dziecko lub młodzież jest zafascynowana światem teatru lub chciałaby odkryć nową formę wyrażania siebie, to TEATR BUSTROHEDON jest idealnym miejscem. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze zajęcia, gdzie uczestnicy mogą razem eksplorować, kreować i wcielać się w różnorodne role, tworząc wyjątkowe chwile teatralnej magii.

Witamy na stronie warsztatów teatralnych

Nazwa zajęć: teatralne
Prowadzący: Mirosław Płonka

Godziny:
17:30-19:00 – dzieci i młodzież (10+)

Czas trwania: 90 min.
Częstotliwość: raz w tygodniu

UWAGA: pierwsze zajęcia ruszają 19.09.2023 (wyjątkowo we wtorek) kolejne zajęcia odbywają się co ŚRODĘ począwszy od 27.09.2023r.

Miejsce zajęć: Sala Widowiskowa CKSiT Kalwaria Zebrzydowska, ul. Niemczynowskiego (dawana ul. Broniewskiego 3)

Cena dla uczestnika: bezpłatnie

Aktualności z zajęć stałych

Wycieczka w ramach Uniwersytetu Dziecięcego

Wycieczka w ramach Uniwersytetu Dziecięcego

Zapraszamy do udziału w wycieczce w ramach Uniwersytetu Dziecięcego!

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

Uniwersytet Dziecięcy- Woda i objętość

13 stycznia (sobota) serdecznie zapraszamy na kolejne już spotkanie w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i kreatywności na kolejne, niezwykłe „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Starym Kinie.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.