CIENIOWE OPOWIEŚCI
RODZINNE WARSZTATY TEATRU CIENI
KIEDY? W KAŻDY PAŹDZIERNIKOWY WTOREK O GODZ. 15.30
GDZIE? W CENTRUM KULTURY I SPORTU W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
ZAPISY: DAGMARA@TEATRFIGUR.PL
WSTĘP WOLNY!
Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie – rodzinnych warsztatach teatru cieni. W cztery październikowe popołudnia uczestnicy wymyślą, zaprojektują i przygotują krótki spektakl teatru cieni. A potem pokażą go publiczności.
Dlaczego teatr cieni? Jest mnóstwo powodów. Nie wszyscy lubią występować, a tutaj każdy nieśmiałek może spokojnie schować się w cieniu i wciąż być aktywnie zaangażowany w realizację spektaklu. Teatr cieni daje możliwość zaangażowania wszystkich członków rodziny – przygotowanie etiudy składa się z serii działań artystycznych, produkcyjnych, technicznych: trzeba wymyślić historię, zaprojektować cieniową scenografię, wyciąć lalki, przygotować ścieżkę dźwiękową… Każdy z członków rodziny może znaleźć przestrzeń i zadanie dla siebie. I ostatni argument – teatr cieni jest bardzo efektowny, a publiczność nawet drobne wpadki przyjmuje z zachwytem. Spektakl teatru cieni to niemal gwarancja sukcesu:).

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.