Warsztaty z igłą i nitką

thread-1872841_1280

Opis zajęć: 

Zapraszamy małych entuzjastów rękodzieła do fascynującego świata warsztatów z igłą i nitką. To zajęcia, gdzie kreatywność i radość tworzenia łączą się, tworząc niezapomniane chwile dla młodych pasjonatów szycia. Uczestnicy poznają tajniki szycia ręcznego i zdobędą umiejętności, które mogą stać się początkiem fascynującej przygody w świecie mody i kreatywności. Z warsztatów wychodzą nie tylko z pięknymi ręcznie wykonanymi dziełami, ale także z nowymi umiejętnościami, które z łatwością przeniosą do swoich przyszłych projektów. Każde spotkanie to wyjątkowa okazja do nauki i eksperymentowania z różnymi technikami szycia. Dzieci otrzymują możliwość wyrażania swojej wyobraźni poprzez tkaninę, tworząc unikalne, ręcznie zszywane przedmioty. Nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale również rozwijają cierpliwość, koncentrację i precyzję.

Warsztaty odbywają się co dwa tygodnie, dając dzieciom regularną okazję do doskonalenia swoich zdolności szyciowych. W miłej i inspirującej atmosferze mogą dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem z innymi młodymi kreatorami.

 

Witamy na stronie Warsztaty z igłą i nitką

Nazwa zajęć: Warsztaty z igłą i nitką – szycie ręczne
Prowadzący: Agnieszka Ples-Miska

Godziny:
17:00-19:00
zajęcia dla dzieci 7+

Czas trwania: 2 h
Częstotliwość: 2 razy w miesiącu (drugi i czwarty wt miesiąca)

Cena:
1 wejście = 40 zł
Karnet: 4 wejścia = 160 zł

Aktualności z zajęć stałych

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

12 grudnia br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć piękne ozdoby choinkowe ze sznurków.

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Cieszymy się, że możemy was ponownie zaprosić na kolejne, pełne kreatywności „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”. Tym razem spotykamy się 14 listopada o godzinie 18:00 w Starym Kinie, aby razem stworzyć piękne wianki adwentowe.

Zumba Slow – nowość!

Zumba Slow – nowość!

Ruszają nowe zajęcia – ZUMBA SLOW. W każdy wtorek o 18:00.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.