Szanowni Państwo,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia pokoju, radości oraz obfitości w miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech te świąteczne dni będą czasem wytchnienia od codziennych zmartwień oraz momentem refleksji nad wartościami, które niesie za sobą Wielkanocna tajemnica.

W tym szczególnym czasie życzymy, abyście mogli cieszyć się w otoczeniu najbliższych, dzieląc ze sobą radość zmartwychwstania Chrystusa i odczuwając bliskość rodziny oraz przyjaciół. Niech zstąpienie wiosny obudzi w Was nową nadzieję, a promienie słońca rozświetlające zbliżające się Święta dodadzą energii do podejmowania nowych wyzwań.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, które wkładacie w rozwój Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Wasza pasja oraz oddanie sprawiają, że nasza instytucja kwitnie, stając się miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Niech Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, radosnych chwil oraz niezapomnianych spotkań z bliskimi. Życzymy Wam zdrowia, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Wesołego Alleluja!

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Andrzej Burdek

oraz pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.