Szanowni Państwo,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia pokoju, radości oraz obfitości w miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech te świąteczne dni będą czasem wytchnienia od codziennych zmartwień oraz momentem refleksji nad wartościami, które niesie za sobą Wielkanocna tajemnica.

W tym szczególnym czasie życzymy, abyście mogli cieszyć się w otoczeniu najbliższych, dzieląc ze sobą radość zmartwychwstania Chrystusa i odczuwając bliskość rodziny oraz przyjaciół. Niech zstąpienie wiosny obudzi w Was nową nadzieję, a promienie słońca rozświetlające zbliżające się Święta dodadzą energii do podejmowania nowych wyzwań.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, które wkładacie w rozwój Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Wasza pasja oraz oddanie sprawiają, że nasza instytucja kwitnie, stając się miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Niech Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, radosnych chwil oraz niezapomnianych spotkań z bliskimi. Życzymy Wam zdrowia, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Wesołego Alleluja!

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Andrzej Burdek

oraz pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645