Wiecznie Młodzi Panowie prezentują: „Co się stało?” – kabaretowy wieczór w Centrum Kultury

Już wkrótce mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej oraz okolic będą mieli okazję na niezapomnianą dawkę śmiechu i absurdalnego humoru.

Kabaret Młodych Panów, znany ze swojego wyjątkowego poczucia humoru oraz teatralnego zacięcia, zaprasza wszystkich na swój najnowszy program pt. „Co się stało?”.

Wydarzenie odbędzie się już 24 marca (niedziela) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej CKSiT (ul. Niemczynowskiego 3). Bilety można nabyć zarówno w sprzedaży stacjonarnej w Starym Kinie, jak i online na portalu Biletyna. Cena biletów wynosi 110 złotych.

Czymże jest ten nowy program? Co kryje się za tajemniczym tytułem „Co się stało?” Poznajmy odpowiedź na to pytanie razem z Kabaretem Młodych Panów podczas ich występu. Z pewnością czeka nas niezapomniana dawka kabaretowego humoru, scenicznej ironii oraz absurdalnych sytuacji.

„Co się stało?” to sceniczna i oczywiście ironiczną odpowiedź na pytanie, które często zadajemy sobie w codziennym życiu – nic. Czasami jednak warto nieco rozwinąć tę odpowiedź i zastanowić się, co tak naprawdę dzieje się wokół nas. Kabaret Młodych Panów zachęca do rozmowy, do otwarcia się na drugiego człowieka i przede wszystkim do bycia sobą.

Program jest przeznaczony dla widzów od 16 roku życia. Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, refleksji i niezapomnianych wrażeń. Nie przegapcie szansy na spotkanie z Kabaretem Młodych Panów i ich najnowszym programem „Co się stało?” już 24 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.