Wycieczka zamykająca rok akademicki 2023/24 dla Studentów Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na wycieczkę zamykającą rok akademicki 2023/24, która odbędzie się 20 czerwca (czwartek). W programie znajdą się atrakcje takie jak zwiedzanie muzeum zamkowego w Pszczynie oraz relaksujący spacer w przepięknych Ogrodach Kappias w Goczałkowicach-Zdroju.

Plan wycieczki:

– Godzina wyjazdu: 8:30

– Miejsce wyjazdu: parking przy MKS Kalwarianka

– Godzina powrotu: około 16:30

Wizyta w muzeum zamkowym w Pszczynie to wyjątkowa okazja do poznania historii i architektury jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce. Następnie, spacer w Ogrodach Kappias pozwoli na chwilę relaksu i podziwianie piękna przyrody.

Koszty:

– Studenci UTW: 40 zł + wstęp do zamku (20 zł lub 2 zł dla osób powyżej 75 roku życia)

– Osoby spoza UTW: 60 zł + wstęp do zamku (20 zł lub 2 zł dla osób powyżej 75 roku życia, jeśli będą wolne miejsca)

Zapisy:

Zapisy wraz z wpłatami przyjmujemy do 10 czerwca 2024 roku w Starym Kinie. Prosimy o szybkie zgłaszanie się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zakończenia roku akademickiego w niezapomniany sposób! Czekamy na Wasze zgłoszenia i wspólną wycieczkę pełną wrażeń i nowych doświadczeń.

Do zobaczenia!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.