Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kino Plenerowe: „Najlepszy”

27 sierpnia, 2021| 21:30 - 23:30

Darmowe

Zapraszamy na ostatnie w tym roku Kino plenerowe, które odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 21:30 na placu przy Sali Widowiskowej. Wejściówki do odebrania w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4.

Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. (opis dystybutora)

W obsadzie: Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka, Adam Woronowisz, Szymon Piotr Warszawski

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Plakat Kina Plenerowego

Szczegóły

Data:
27 sierpnia, 2021
Godzina:
21:30 - 23:30
Koszt:
Darmowe
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Sala Widowiskowa
ul. Niemczynowskiego 3
Kalwaria Zebrzydowska, Poland

Organizator

Centrum Kultury

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.