Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kino Plenerowe: „Najlepszy”

27 sierpnia, 2021| 21:30 - 23:30

Darmowe

Zapraszamy na ostatnie w tym roku Kino plenerowe, które odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 21:30 na placu przy Sali Widowiskowej. Wejściówki do odebrania w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4.

Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. (opis dystybutora)

W obsadzie: Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka, Adam Woronowisz, Szymon Piotr Warszawski

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Plakat Kina Plenerowego

Szczegóły

Data:
27 sierpnia, 2021
Godzina:
21:30 - 23:30
Koszt:
Darmowe
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Sala Widowiskowa
ul. Niemczynowskiego 3
Kalwaria Zebrzydowska, Poland

Organizator

Centrum Kultury

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content