Zapraszamy na niezapomniany wieczór teatralny do słynnej Sceny Miniatura Teatru Słowackiego! Już 27 października (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się wyjazd na wyjątkowy spektakl pt. „O dwóch doktorach i jednej pacjentce”. To sztuka pełna humoru, lekkości i fascynujących kuluarów dawnej Krakowskiej sceny.

Informacje o wyjeździe:

– Data: 27 października (piątek)
– Sztuka:  „O dwóch doktorach i jednej pacjentce”
– Cena biletu: normalny 110 zł, ulgowy 80 zł (cena zawiera bilet na spektakl, transport oraz ubezpieczenie)

Spotykamy się o godzinie 17:00 na parkingu przy ul. Niemczynowskiego (przy Kalwariance) w Kalwarii, skąd wyruszymy w kierunku Teatru Słowackiego w Krakowie. Tam czeka na nas niezwykłe widowisko, które przeniesie nas w czasach XIX wieku i przedstawi historię dwóch doktorów oraz jednej pacjentki.

Opis sztuki:

W spektaklu „O dwóch doktorach i jednej pacjentce” dwóch niezwykłych lekarzy, Józef Dietl – emerytowany lekarz i prezydent Krakowa oraz młody Stanisław Kurkiewicz – pionier polskiej seksuologii, spotyka się w krakowskim salonie, aby leczyć dojrzałą i elegancką pacjentkę. To pełne lekkości i dowcipu przedstawienie odkryje przed Wami nie tylko kulisy Krakowa sprzed lat, ale także skomplikowane zagadnienia seksuologii i teatru.

Sztuka „O dwóch doktorach…” została specjalnie napisana dla naszych utalentowanych aktorów przez Macieja Wojtyszkę, znanego krakowskiej publiczności. To twórca, który z pasją i humorem przygląda się historii i życiorysom, aby wydobyć z nich treści, które są nadal aktualne i inspirujące.

Obsada:

– Hanna Bieluszko jako Helena Zakroczymska
– Feliks Szajnert jako Prezydent Józef Dietl (lekarz, rektor, prezydent, emeryt)
– Jerzy Światłoń jako Prezydent Józef Dietl (lekarz, rektor, prezydent, emeryt) – dublura
– Karol Kubasiewicz jako Stanisław Teofil Kurkiewicz (młody lekarz)

Zapraszamy do zapisów i wpłat do 5 października w Centrum Kultury. To doskonała okazja na spędzenie wieczoru w towarzystwie znakomitych aktorów i fascynującej historii. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia teatralnego!

Uwaga: wpłaty wraz z zapisem. W przypadku zapisów telefonicznych – wpłata do 3 dni. 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.