Zapraszamy na niezwykły wieczór pełen splendoru, tańca i muzyki do krakowskiego Teatru Variette!

Już 24 listopada 2023 roku (piątek) o godzinie 17:00 ruszamy w podróż do świata sztuki muzycznej, aby zanurzyć się w spektaklu „VARIETE’S GREAT REVUE”. To wyjątkowe widowisko, które zapiera dech w piersiach i oferuje niezapomniane wrażenia artystyczne.

Informacje o wyjeździe:

– Data: 24 listopada 2023 r. (piątek)
– Spektakl: „VARIETE’S GREAT REVUE”
– Cena biletu: Bilet ulgowy 140 zł, bilet normalny 150 zł (cena obejmuje bilet na spektakl, ubezpieczenie oraz transport)

Rozpoczynamy naszą podróż o godzinie 17:00, zbierając się na parkingu przy ul. Niemczynowskiego w Kalwarii. Stamtąd ruszymy w kierunku Teatru Variette, gdzie czeka na nas niezwykłe widowisko.

Opis spektaklu:

„VARIETE’S GREAT REVUE” przeniesie Was do ekskluzywnego hotelu, gdzie tancerze i artyści tworzą niesamowity Room Service. Pod czujnym okiem urokliwego Concierge’a przygotowują się do przyjęcia wielkiej gwiazdy, Divy, która związana jest z koncertowym show. Jednak jej obecność zmieni rytm życia hotelu, a za zamkniętymi drzwiami pokoi czekają romans, miłość i skandale.

To spektakl, który połączył w sobie taniec, akrobacje, muzykę na żywo oraz emocje. Twórcy scenariusza, Ewelina Adamska-Porczyk i Krzysztof Tyszko, to doświadczeni tancerze i choreografowie, którzy stworzyli już takie sukcesy jak „Chicago” i „Pretty Woman – The Musical”. Tym razem zaszli krok dalej, zapraszając do współpracy trójkę utalentowanych choreografów oraz wielu utalentowanych tancerzy i tancerki.

Obsada:

– Pomysł i scenariusz: Ewelina Adamska-Porczyk, Krzysztof Tyszko
– Choreografia: Ewelina Adamska-Porczyk, Adam Beta, Barbara Olech, Tina Papazyan, Krzysztof Tyszko
– Muzyka: Mariusz Obijalski
– Scenografia: Mariusz Napierała
– Kostiumy: Anna Chadaj
– Światło: Tadeusz Trylski
– Kierownictwo muzyczne: Ignacy Matuszewski

Spektakl trwa 1 godzinę i 15 minut i jest przeznaczony dla widzów od 16 roku życia.

To wyjątkowa okazja na spędzenie wieczoru w towarzystwie utalentowanych artystów, którzy przeniosą Was w świat muzyki i emocji. Nie zwlekajcie z zapisami i wpłatami, które przyjmujemy do 5 października. To niezapomniana podróż do świata sztuki i magii sceny!

Uwaga: wpłaty wraz z zapisem. W przypadku zapisów telefonicznych – wpłata do 3 dni. 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.