Wyniki TALENTY 2022 – etap gminny

Talenty 2022
Znamy laureatów gminnych eliminacji do Festiwalu TALENTY 2022!

WYNIKI GMINNYCH ELIMINACJI DO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO „TALENTY 2022”

7-8 marca 2022 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się gminne eliminacje do 21. Festiwalu Artystycznego Talenty 2022, którego organizatorem jest Wadowickie Centrum Kultury.

Sztuki plastyczne i literaturę oceniło jury w składzie: Grzegorz Piotrowski, Anita Pajor, Edyta Filipek-Bajor, Artur Brocki, Iwona Niedźwiedź.

Prace złożyło 33 uczestników.

Tegoroczne występy sceniczne oceniało jury w składzie: Miłosz Kościelny (taniec), Bogusław Ciapa (muzyka, wokal), Justyna Woszczak (muzyka, wokal, recytacja, teatr), Iwona Niedźwiedź (recytacja, teatr).

W konkursie zaprezentowało się 42 uczestników.

 

Etap powiatowy w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się w dniach 23, 24, 25 marca br. Regulamin

WYNIKI

SZTUKI PLASTYCZNE

ODBIÓR DYPLOMÓW, NAGRÓD I PRAC:
Stare Kino,  w terminie 14-19 marca br., w godzinach pracy Centrum Kultury

Klasy I-III

I miejsce: ANTONI KOSOWSKI – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: ZUZANNA CZOPP

III miejsce: NATALIA OCHMAN

Klasy IV-VI

I miejsce: NATALIA KORZENIOWSKA – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: MILENA MOSKAŁA – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: SEBASTIAN KARAMAŃSKI – nominacja do etapu powiatowego

Wyróżnienie:          GABIERLA ROJEK

FRANCISZEK ŚLUSARCZYK

 

Klasy VII -VIII

I miejsce: NIKOLA FRANIK – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: KAROLINA MATUŁA – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: KLAUDIA SZEWCZYK – nominacja do etapu powiatowego

Wyróżnienie: MARTYNA WRÓBEL

LITERATURA

Klasy IV-VI

Wyróżnienie: Anna Kowalska

Klasy VII -VIII

I miejsce: Weronika Bodzon – nominacja do etapu powiatowego
I miejsce: Weronika Łopata  – nominacja do etapu powiatowego
Wyróżnienie: Amelia Leńczowska
 

ODBIÓR DYPLOMÓW I NAGRÓD:
Stare Kino,  w terminie 14-19 marca br., w godzinach pracy Centrum Kultury

TANIEC

I miejsce: KAMILA PODLASZEWSKA – nominacja do etapu powiatowego

MUZYKA

WOKAL

Klasy I-III

 I miejsce:  WIKTOR JARCZYK – nominacja do etapu powiatowego

Klasy IV-VI

I miejsce:  MILENA MOSKAŁA – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce:  ADRIANNA FILEK – nominacja do etapu powiatowego

Klasy VII -VIII

I miejsce: KACPER GACZOREK – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: KAROL ZAWORA – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: 

WIKTORIA GÓRNY – nominacja do etapu powiatowego

PIOTR ŁĘŻNIAK – nominacja do etapu powiatowego

Klasy I-III

I miejsce: JULIA MOSIĄDZ – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: ANNA MARYON – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: JULIA JUREK – nominacja do etapu powiatowego

Klasy IV-VI

I miejsce: MAJA MAMCARCZYK – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: ANTONI NOWAK – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: ZUZANNA CHUDOBA – nominacja do etapu powiatowego

Klasy VII-VIII

I miejsce: AGATA SERWIN – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: WIKTORIA GÓRNY – nominacja do etapu powiatowego

III miejsce: KLAUDIA FABER – nominacja do etapu powiatowego

KREATYWNE

Klasy IV-VI

I miejsce: DAWID LEŃCZOWSKI – nominacja do etapu powiatowego

układanie kostek rubika na czas

TEATR

I miejsce: LILIANA GRZYWA – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: ANNA MARYON – nominacja do etapu powiatowego

RECYTACJA

Klasy I-III

I miejsce: HANNA FRYC – nominacja do etapu powiatowego

II miejsce: LENA MAMCARCZYK – nominacja do etapu powiatowego

Klasy IV-VI

I miejsce: ANNA ZADORA – nominacja do etapu powiatowego

 

Klasy VII-VIII

I miejsce: ANDŻELIKA PACUT  – nominacja do etapu powiatowego

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content